kadr z klipu do utworu „Bongos”

Cardi B jest pod wrażeniem różnorodności stylistycznej rapujących kobiet


12 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

W wywiadzie dla „Audacy Check In” Cardi B przyznała, że imponuje jej, jak różnorodna stylistycznie jest obecnie twórczość rapujących kobiet.

„Tu nie chodzi o żadne wsparcie od dziewczyny dla dziewczyn”

Ostatnia współpraca Cardi B z Megan Thee Stallion wzbudziła niemałe emocje. Po wielkim sukcesie singla WAP oczekiwania były ogromne i Bongos zdaje się je spełniać – szczególnie patrząc na to jak viralowo roznosi się po sieci. W w podcaście „Audacy Check In” Cardi została zapytana, dlaczego tak chętnie współpracuje z innymi kobietami:

Dlaczego nie? I tu nie chodzi o żadne wsparcie od dziewczyny dla dziewczyn. Kiedy robię z jakąś muzykę to dlatego, że podobają mi się ich rzeczy. Jeśli podoba mi się wasze brzmienie i wasze teksty, zróbmy coś razem! Będę kierować się muzycznie w stronę dziewczyn. Uważam, że teraz żadna nie brzmi podobnie do pozostałych.

Zgadzacie z tymi słowami? Jaka raperka zrobiła na was ostatnio największe wrażenie?

Cardi B – Bongos (feat. Megan Thee Stallion) 

Sukces WAP, Bongos w kolejce?

WAP jest bezsprzecznie jednym z najbardziej ikonicznych singli w ostatnich latach. Klip, w którym wystąpiła Kylie Jenner, odbił się szerokim echem, a sam singiel pokrył się ośmiokrotną platyną w Stanach Zjednoczonych, okupując listę Billboard. Jako że Bongos ukazało się zaledwie cztery dni temu, nie znamy jeszcze jego wyników sprzedażowych, ale patrząc na liczbę wyświetleń na YouTubie (Ponad 9 milionów odsłon w 4 dni), może osiągnąć sukces zbliżony do WAP. Dla Cardi B sukces Bongos jest szczególnie istotny w tym momencie, jako że zbliża się premiera jej drugiego studyjnego albumu. Jednak oprócz tego, że ukaże się on początkiem 2024 roku, na próżno szukać szczegółów wydawnictwa.

W wywiadzie dla „Audacy Check In” Cardi B przyznała, że imponuje jej, jak różnorodna stylistycznie jest obecnie twórczość rapujących kobiet. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM „Tu nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →