fot. Wikipedia / materiały promocyjne

Cardi B skomentowała skandaliczne zachowanie Dalajlamy


11 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Dalajlama poprosił chłopca o to, by ten „possał mu język”. Tą informacją buddyjski duchowny zszokował świat i choć przeprosił, nie milkną echa niepoprawnej sytuacji. Do tematu nawiązała amerykańska raperka Cardi B, która radzi rodzicom, jak chronić dzieci przed „drapieżnikami seksualnymi”.

Dalajlama zachęca chłopca do ssania jego języka

Na nagraniu, które obiegło światowe media widać, jak buddyjski przywódca religijny Dalajlama całuje chłopca i prosi, by ten „ssał mu język”. Incydent zdarzył się w lutym podczas publicznej imprezy w Indiach, na którą przybyło wiele dzieci w wieku szkolnym. To wtedy młody chłopiec chciał przytulić Dalajlamę. 87-letni mężczyzna uściskał go i zachęcał do pocałunków. Wskazał mu najpierw policzek, a następnie usta, a potem zwrócił się do niego: „ssij mój język”. Chłopiec miał odsunąć się od duchownego, a publika śmiała się z „przekomarzania się” Dalajlamy.

Spotkało się to z natychmiastowym oburzeniem, a duchownego poproszono o wyjaśnienie skandalicznej sytuacji. „Jego Świątobliwość często dokucza ludziom, których spotyka, w niewinny i żartobliwy sposób, nawet publicznie i przed kamerami. Żałuje tego incydentu” – czytamy w oficjalnych przeprosinach. O tym, że nie ma tu powodów do śmiechu, zauważyła między innymi Cardi B.

Cardi B komentuje incydent i ostrzega rodziców

Choć wszyscy znamy ją przede wszystkim z kariery muzycznej jako raperkę, Cardi B spełnia się również prywatnie w roli matki. Regularnie publikuje na ten temat treści w mediach społecznościowych i wykazuje zainteresowanie odpowiedzialnym, świadomym wychowaniem dzieci. Zachowanie Dalajlamy w stosunku do młodego chłopca ją zszokowało.

„Świat jest pełen drapieżców seksualnych” – napisała Cardi B na Twitterze. „Żerują na niewinnych. Tych najmniej świadomych – na naszych dzieciach. Drapieżcami mogą być nasi sąsiedzi, nauczyciele w szkole, a nawet ludzie bogaci, u władzy, prowadzący nasze kościoły” – dodała. Skierowała do rodziców komunikat: „Stale rozmawiajcie ze swoimi dziećmi na temat granic i tego, na co nie powinni pozwalać innym”.

kadr z teledysku Cardi B

Dalajlama poprosił chłopca o to, by ten „possał mu język”. Tą informacją buddyjski duchowny zszokował świat i choć przeprosił, nie milkną echa niepoprawnej sytuacji. Do tematu nawiązała amerykańska raperka Cardi B, która radzi rodzicom, jak chronić dzieci przed „drapieżnikami seksualnymi”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →