Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Cardi B będzie miała swoją własną postać w nowej bajce Nickelodeon

Podziel się newsem:

W nowej bajce animowanej dla przedszkolaków Baby Shark’s Big Show wystąpi postać o imieniu Sharki B inspirowana Cardi B. Sprawdź szczegóły.

Bajkowa Cardi B

Laureatka nagrody Grammy oraz jej sławna rodzina zostaną scharakteryzowani w nowej serii Baby Shark’s Big Show – ogłosiła platforma Nickelodeon w czwartek na specjalnej prezentacji. Jak podaje magazyn Billboard, Cardi wystąpi jako Sharki B, postać opisywana jako „największa gwiazda siedmiu oceanów, postać jaskrawa, budząca podziw i bezwzględnie zabawna – zawsze będąca w 100% sobą i inspirująca inne ryby do tego samego”.

W odcinku, który ukaże się 15 kwietnia, bohater o imieniu Baby Shark wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Williamem spotykają Sharki B i uczą się jej viralowej piosenki The Seaweed Sway oraz układu tanecznego do niej. Oprócz Cardi w odcinku przedstawieni będą również jej mąż Offset i córeczka Kulture.

Piosenka The Seaweed Sway znajdzie się również na kompilacji muzycznej dla dzieci o nazwie Sing, Dance & Sway the Nick Jr. Way, która ukaże się tydzień przed premierą odcinka bajki, 8 kwietnia.

Ostatnie ruchy Cardi

Nie tak dawno pisaliśmy o nowych planach zawodowych amerykańskiej raperki – została ona dyrektorką kreatywną marki Playboy.

Dołączenie do rodziny Playboya to spełnienie moich marzeń. Nie mogę uwierzyć w to, że to się dzieje naprawdę. Odkąd pamiętam, czułam więź z Playboyem. To jest prawdziwa oryginalna platforma dla niecenzurowanej kreatywności i inspiruje mnie jej niesamowita spuścizna walki o wolność osobistą.

– skomentowała artystka

Wcześniej Cardi została pierwszą damską raperką na świecie z trzema diamentowymi trackami na koncie. Otrzymała to wyróżnienie za kawałek Bodak Yellow.

Cardi B diament
Cardi B, źródło: GettyImages

W nowej bajce animowanej dla przedszkolaków Baby Shark’s Big Show wystąpi postać o imieniu Sharki B inspirowana Cardi B. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →