Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Cardi B będzie miała swoją własną postać w nowej bajce Nickelodeon

Obserwuj nas na instagramie:

W nowej bajce animowanej dla przedszkolaków Baby Shark’s Big Show wystąpi postać o imieniu Sharki B inspirowana Cardi B. Sprawdź szczegóły.

Bajkowa Cardi B

Laureatka nagrody Grammy oraz jej sławna rodzina zostaną scharakteryzowani w nowej serii Baby Shark’s Big Show – ogłosiła platforma Nickelodeon w czwartek na specjalnej prezentacji. Jak podaje magazyn Billboard, Cardi wystąpi jako Sharki B, postać opisywana jako “największa gwiazda siedmiu oceanów, postać jaskrawa, budząca podziw i bezwzględnie zabawna – zawsze będąca w 100% sobą i inspirująca inne ryby do tego samego”.

W odcinku, który ukaże się 15 kwietnia, bohater o imieniu Baby Shark wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Williamem spotykają Sharki B i uczą się jej viralowej piosenki The Seaweed Sway oraz układu tanecznego do niej. Oprócz Cardi w odcinku przedstawieni będą również jej mąż Offset i córeczka Kulture.

Piosenka The Seaweed Sway znajdzie się również na kompilacji muzycznej dla dzieci o nazwie Sing, Dance & Sway the Nick Jr. Way, która ukaże się tydzień przed premierą odcinka bajki, 8 kwietnia.

Ostatnie ruchy Cardi

Nie tak dawno pisaliśmy o nowych planach zawodowych amerykańskiej raperki – została ona dyrektorką kreatywną marki Playboy.

Dołączenie do rodziny Playboya to spełnienie moich marzeń. Nie mogę uwierzyć w to, że to się dzieje naprawdę. Odkąd pamiętam, czułam więź z Playboyem. To jest prawdziwa oryginalna platforma dla niecenzurowanej kreatywności i inspiruje mnie jej niesamowita spuścizna walki o wolność osobistą.

– skomentowała artystka

Wcześniej Cardi została pierwszą damską raperką na świecie z trzema diamentowymi trackami na koncie. Otrzymała to wyróżnienie za kawałek Bodak Yellow.

Cardi B diament
Cardi B, źródło: GettyImages

W nowej bajce animowanej dla przedszkolaków Baby Shark’s Big Show wystąpi postać o imieniu Sharki B inspirowana Cardi B. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Bajkowa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →