6ix9ine ponownie łączy siły z Nicki Minaj! Posłuchajcie “TROLLZ”


12 czerwca 2020

Obserwuj nas na instagramie:

6ix9ine udostępnia kolejny singiel po wyjściu z więzienia. Tym razem gościnnie usłyszymy na nim Nicki Minaj. Czy TROLLZ osiągnie taki sukces jak GOOBA?

Bohater jednaj z głośniejszych hip-hopowych afer w historii, po swoim wyjściu z aresztu dzięki kooperacji z policją, oraz dostarczeniu dowodów na większość członków gangu Nine Trey, nie próżnuje.

Pomimo bycia świadkiem koronnym i ogromnych kontrowersji związanych ze swoją osobą, 69 udostępnia kolejne numery. Pierwszym z nich było GOOBA, które w niecałe 24 godziny pobił rekord wyświetleń należący do Eminema – klip do singla zanotował 43 miliony wyświetleń.

Numer z miejsca wylądował także na prestiżowej liście Billboard Hot 100 gdzie zajął 3 miejsce. Aktualnie GOOBA znajduje się w Top 40 kultowego zestawienia.

6ix9ine – GOOBA

Co ciekawe, klip do tego utworu powstał na podwórku rapera. Bowiem Tekashi aby móc nagrywać teledyski potrzebował specjalnej zgody sędziego. Tekashi od zawsze uważał się za wielkiego gangstera, a gdy pojawiła się wizja 25-letniej odsiadki zaczął sypać na prawo i lewo. Wielu przewidywało mu, że to ewidentny koniec jego burzliwej kariery. Jednak obawy jednych i nadzieje innych się nie sprawdziły. Obecnie klip do GOOBY ma nieco ponad 300 milionów wyświetleń, co rozwiewa wszystkie plotki o rychłym końcu rapera.

Ponowna współpraca

Tak jak pisałem Tekashi nic sobie nie robi z gróźb, a tym bardziej negatywnych komentarzy i publikuje kolejne single. Tym razem ponownie połączył siły z Nicki Minaj, z którą miał okazje już współpracować przy powstawaniu multiplatynowego FEFE sprzed 2 lat, które niebawem przekroczy barierę miliarda wyświetleń.

6ix9ine feat. Nicki Minaj – FEFE

Natomiast w najnowszym utworze 69 strzela wersami do swoich oponentów, oraz całej branży muzycznej. Co ciekawe, singiel miał ujrzeć światło dzienne 5 lipca, jednak z powodu zamieszek w USA spowodowanych śmiercią George’a Floyda raper postanowił przenieść jego premierę. 69 wraz z Nicki Minaj tuż po premierze klipu ruszyli ze sprzedażą limitowanego merchu. W skład kolekcji wchodzą między innymi ciuchy, czy winyle.

6ix9ine feat. Nicki Minaj – TROLLZ

Inne współprace na horyzoncie

Jednak kooperacja z Nicki Minaj nie jest jedyną, nad którą pracuje Tekashi. Na jego socialach pojawiły się zdjęcia, a także snippety ze wspólnego utworu z dawno niesłyszanym Akonem.

6ix9ine udostępnia kolejny singiel po wyjściu z więzienia. Tym razem gościnnie usłyszymy na nim Nicki Minaj. Czy TROLLZ osiągnie taki sukces jak GOOBA? Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Bohater jednaj z głośniejszych hip-hopowych afer w historii, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →