kadr z klipu do utworu „Barbie World”

Nicki Minaj i Ice Spice wykorzystują hit Aqua w drillowym „Barbie World”


23 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił utwór Barbie World autorstwa Nicki Minaj i Ice Spice. Piosenka wykorzystuje hit zespołu Aque Barbie Girl i pojawi się w nadchodzącym filmie Grety Gerwig.

Drillowa Barbie

Premiera filmu Barbie zbliża się wielkimi krokami. Trafi on do kin w 21 lipca, a oczekiwania widzów są ogromne. Wszystko zaczęło się już od pierwszych zdjęć z planu, na których mogliśmy zobaczyć Margot Robbie i Ryana Goslinga. Stały się one prawdziwym viralem ze względu na charakteryzację bohaterów. Wielkie dyskusje wzbudzał też soundtrack do filmu, w którym zabrakło wielkiego hitu zespołu Aqua zatytułowanego Barbie Girl. Po jakimś czasie poznaliśmy powód takiej decyzji. Powstał utwór Barbie World nagrany przez Nicki Minaj i Ice Spice, który wykorzystywał sampel z utworu duńskiej grupy i to on pojawi się w filmie. Za bit do piosenki odpowiada RIOTUSA. Oprócz samej treści utworu również klip bardzo mocno nawiązuje estetyką do popularnych lalek. Jak podoba wam się takie połączenie drillu i bubblegum popu?

Nicki Minaj & Ice Spice – Barbie World (with Aqua) 

Święto kinomaniaków

Oprócz Ryana Goslinga i Margot Robbie w Barbie wystąpią także Michael Cera, America Ferrera, Kate McKinnon czy Will Ferrell, a sądząc po trailerze, zobaczymy film w dużej mierze komediowy. Co ciekawe, dokładnie tego samego dnia, 21 lipca ma w Polsce swoją premierę inna niezwykle głośna produkcja. Oppenheimer to film Christophera Nolana opowiadający historię Roberta Oppenheimera, fizyka, który był dyrektorem projektu mającego na celu wynaleźć bombę atomową. W rolę naukowca wcielił się Cillian Murphy. W tym momencie rodzi się kluczowe pytanie. Na jaki film wybierzecie się na premierę? A może macie zamiar obejrzeć oba tego samego dnia?

Do sieci trafił utwór Barbie World autorstwa Nicki Minaj i Ice Spice. Piosenka wykorzystuje hit zespołu Aque Barbie Girl i pojawi się w nadchodzącym filmie Grety Gerwig. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →