fot. kadr z teledysku do piosenki „Likkle Miss Remix”

Nicki Minaj oskarża platformę YouTube o stopowanie jej kariery. Poszło o ograniczenia wiekowe pod jej klipem


27 września 2022

Podziel się newsem:

Nicki Minaj, czyli jedna z najpopularniejszych raperek, oskarżyła popularną platformę YouTube za odbieranie jej sukcesów.

YouTube w ogniu raperskiej krytyki

Nicki Minaj od zawsze znana była za swój cięty język, który nieraz pomagał jej w publicznym krytykowaniu niesprawiedliwych według niej zachowań. Tym razem jedna z najlepszych raperek na świecie postanowiła zwrócić się do platformy YouTube, wypowiadając w jej kierunku kilka naprawdę ostrych słów.

Przeczytaj także: Nicki Minaj pozwie blogerkę, która nazwała ją „ćpunką”

Nicki Minaj
okładka singla Super Freaky Girl Nicki Minaj / fot. materiały prasowe

Cała sprawa stała się pokłosiem restrykcji, z jaką spotkała się piosenka Nicki Minaj Likkle Miss Remix ze Skengiem. Na wideo zostało nałożone ograniczenie wiekowe, które sprawiają, że zobaczą je tylko zalogowani użytkownicy, którzy mają przekroczony próg 18. roku życia lub mają włączony tryb zezwalający na ukazywanie niedozwolonych dla nich treści.

Wyobrażacie to sobie? Właśnie ograniczyli moje pierdolo** wideo, ale mają miliony innych pierdolon*** rzeczy, na które takie ograniczenia nie są nałożone. To właśnie robi z wami YouTube, byście nie wygrali tego, co się wam należy. Wszystko to zostało zrobione, aby powstrzymać nas przed zdobyciem jak największej ilości wyświetleń w pierwszych 24 godzinach od premiery nowej piosenki. Kolesie w mojej wytwórni cały czas pozwalają innym ludziom używać moich filmów do promowania słabych gówien, ale my nie możemy kupić promo dla moich filmów?

– pisała na Istagramie raperka.

Następnie Nicki Minaj wzięła na cel wspomnianą wyżej platformę, tagując oficjalne konto YouTube na Instagramie, zarzucając, że promują muzykę innych wytwórni i firm dużo bardziej niż innych.

JAK DŁUGO BĘDZIECIE OKŁAMYWAĆ LUDZI WYŚWIETLENIAMI I CYFERKAMI, FAŁSZYWIE UDOWADNIAJĄC NAM, ŻE TWORZĄ DOBRĄ MUZYKĘ, GDY TAK NAPRAWDĘ TEGO NIE ROBIĄ? ILE POWIERZCHNI REKLAMOWEJ WYKUPIŁY TE NIEWYPAŁY, ABY BYĆ PROMOWANE W CIĄGU OSTATNICH 5 LAT?!!!?!!!!

– skwitowała artystka.

Nicki Minaj – Likkle Miss Remix (with Skeng), posłuchaj!

Nicki Minaj, czyli jedna z najpopularniejszych raperek, oskarżyła popularną platformę YouTube za odbieranie jej sukcesów. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił YouTube w ogniu raperskiej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →