fot. Begio

Nicki Minaj i jej piosenka „Super Freaky Girl” z historycznym wynikiem


24 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Nicki Minaj po raz kolejny ustanawia nowy rekord. Jej najnowsza piosenka Super Freaky Girl zdobyła szczyt listy Billboard Hot 100.

Kolejny utwór, kolejny rekord

Ikona kobiecego (ale i nie tylko) hip-hopu, Nicki Minaj, ustanowiła właśnie kolejny historyczny rekord. Najnowszy singiel artystki Super Freaky Girl zdobył szczyt listy Billboard Hot 100, stając się pierwszym solowym utworem jakiejkolwiek raperki, który zadebiutował na 1. miejscu od 1998 roku.

Przeczytaj także: Trailer serialu dokumentalnego o Nicki Minaj już w sieci

Nicki Minaj
okładka singla Super Freaky Girl Nicki Minaj / fot. materiały prasowe

Nie jest to jednak koniec świetnych wyników wokalistki, bowiem została ona również pierwszą wiodącą artystką, która zadebiutowała na 1. miejscu w 2022 roku, pierwszą raperką z wieloma debiutami na 1. miejscu i pierwszą od dwóch lat raperką, która zajęła 1. miejsce bez wydania teledysku. Nicki podbija również TikToka, zajmując 1. miejsce na liście najpopularniejszych dźwięków w Stanach Zjednoczonych.

Zdobywając największy debiut dla wiodącej artystki w 2022 roku i największy tydzień sprzedaży dla singla w 2022 roku, Nicki jako jedyna artystka ma już cztery cyfrowe kawałki #1 w tym roku na koncie. Łącznie może pochwalić się dwunastoma utworami #1, co czyni ją piątą artystką, której się to udało. Jest również artystką z największą liczbą utworów Top 10 na liście Hot 100 – ma ich już 21.

Nicki Minaj – Super Freaky Girl, posłuchaj!

Nicki Minaj bezapelacyjnie podbija więc kobiecy rap 2022 roku. Jej nowy utwór toruje jej drogę do kolejnego, piątego już albumu studyjnego, który wyczekiwany jest przez wielu fanów wokalistki. Wydawnictwo zapowiedziane jest jeszcze na ten rok.

Nicki Minaj po raz kolejny ustanawia nowy rekord. Jej najnowsza piosenka Super Freaky Girl zdobyła szczyt listy Billboard Hot 100. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →