kadr z klipu do utworu „We Go Up" Nicki Minaj i Fivio Foreigna

Trailer serialu dokumentalnego o Nicki Minaj już w sieci


29 lipca 2022

Podziel się newsem:

Do sieci trafił pierwszy trailer serialu dokumentalnego o jednej z najlepszych raperek w historii, Nicki Minaj. Sprawdź szczegóły.

Nicki Minaj? Poznajcie Onikę Tanye Maraj-Petty

Pierwsze doniesienia o serialu dokumentalnym o życiu Nicki Minaj obiegły sieć już w 2020 roku. Na produkcję przyszło nam poczekać trochę dłużej, niż z pewnością pierwotnie zakładano, jednak wszystko wskazuje na to, że premiera Nicki zbliża się wielkimi krokami. Do sieci trafił bowiem pierwszy trailer serialu mającego liczyć 6 odcinków. Zapowiedź zawiera niepublikowane jak dotąd prywatne materiały archiwalne artystki, można więc sądzić, że zobaczymy ich więcej. Wygląda także na to, że poruszony zostanie zarówno temat kariery, jak i życia prywatnego Nicki. Trailer sugeruje również mocne poruszenie wątku pozycji kobiety w zdominowanej przez mężczyzn branży rapowej. Sama Nicki mówi:

Kobiece raperki nie były wtedy [gdy Nicki Minaj zaczynała karierę – przyp. red.] naprawdę notowane na listach przebojów. Walczę dla dziewczyn, które nigdy nie myślały, że mogą wygrać.

Pierwszy trailer serialu Nicki

Legenda kobiecego hip-hopu

Z racji na dość kontrowersyjną postawę wiele osób nie darzy Nicki Minaj sympatią. Wpłynął na to między innymi konflikt, w jaki wdała się z Lil Kim, oskarżającą Nicki o kopiowanie jej stylu. Jednak niezaprzeczalnie jest to jedna z legend i najlepszych raperek w historii kobiecego hip-hopu. Świadczy o tym chociażby fakt, że każda z jej płyt studyjnych pokryła się platyną (przynajmniej milion sprzedanych egzemplarzy), a album Pink Friday z 2010 pokrył się aż potrójną platyną.

Do sieci trafił pierwszy trailer serialu dokumentalnego o jednej z najlepszych raperek w historii, Nicki Minaj. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Nicki Minaj? Poznajcie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →