fot. Johnny Nunez/WireImage

Czyżby Nicki Minaj zdissowała Kanye’go Westa podczas festiwalu?

Podziel się newsem:

Nicki Minaj podczas swojego ostatniego występu na Essence Music Festival odmówiła wykonania kawałka, który nagrała wspólnie z Kanye Westem. Padły również nieprzyjemne słowa, które prawdopodobnie były skierowane do autora Dondy. Sprawdź szczegóły!

Nicki Minaj nazwała Kanye’go Westa „klaunem”?

Koncert Nicki na festiwalu miał miejsce w zeszły piątek. Był to pierwszy występ raperki na żywo od trzech lat. Na sporą część jej repertuaru składały się piosenki innych artystów, do których nagrała swój featuring. Fani zażyczyli sobie, by wykonała swoją gościnną zwrotkę z kawałka Monster Kanye’go Westa, jednak Minaj stanowczo odmówiła. „Nie chcę mieć nic, k*rwa, wspólnego z klaunami” – powiedziała. DJ wtedy zatrzymał utwór, który już zaczął odtwarzać, artystka natomiast zaczęła szybko odwracać przebieg swojego występu, proponując zagranie innego kawałka. „Chciałabym zrobić shot-out dla Nowego Orleanu” – padło przed numerem YU MAD Birdmana.

Magazyn Consequence Of Sound spekuluje, że Nicki Minaj obraziła się na Kanye’go Westa, ponieważ nagrał ostatnio piosenkę z Cardi B. Dwie raperki mają ze sobą beef.

West i Minaj nie współpracowali ze sobą muzycznie od wielu lat, jednak często ze sobą kooperowali w latach 10. Oprócz występu w utworze Monster z albumu My Beautiful Dark Twisted Fantasy artystka pojawiła się jeszcze na początku płyty – wyrecytowała wstęp do piosenki Dark Fantasy. West natomiast dograł raperce gościnkę w kawałku Blazin z jej debiutanckiego wydawnictwa Pink Friday. Czyżby współpraca Kanye’go z Cardi B miała oznaczać rozejście się dróg rapera i raperki? Mamy nadzieję, że nie – w końcu świetnie wypadali w duetach ze sobą nawzajem.

Nicki Minaj i Lil Baby ponownie łączą siły. Posłuchaj tracku "Bussin"
Nicki Minaj, fot. Gilbert Carrasquillo/GC Images

Przeczytaj także: Doja Cat z 22 nowymi wyróżnieniami sprzedażowymi. Artystka po raz kolejny zostaje rekordzistką damskiego rapu

Nicki Minaj podczas swojego ostatniego występu na Essence Music Festival odmówiła wykonania kawałka, który nagrała wspólnie z Kanye Westem. Padły również nieprzyjemne słowa, które prawdopodobnie były skierowane do autora Dondy. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →