Kadr z teledysku „Hot Shit"

“Hot Shit” już tu jest! Nowy numer Cardi B z Kanye Westem i Lil Durkiem na feacie

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci wylądował zapowiadany od kilku dni singiel Hot Shit, który nagrała wspólnie przemocna załoga w składzie Cardi B, Lil Durka i Kanye’go Westa. Sprawdź!

Cardi B – Hot Shit feat. Kanye West & Lil Durk

Za bit jest odpowiedzialny producent Tay Kieth. Track oparty jest o sampel z utworu Electric Boogy Marci Griffiths.

Nowa płyta i ostatnie ruchy Cardi

Cardi B po raz pierwszy zapowiedziała nowy kawałek na ostatniej gali rozdania BET Awards. Jest on trzecim singlem, który zwiastuje jej nadchodzącą nową płytę, obok kawałków Up oraz WAP. Nie znamy na ten moment jeszcze prawie żadnych szczegółów dotyczących długo wyczekiwanego następcy przełomowej płyty Invasion of Privacy – wiemy tylko, że ma się ukazać jeszcze przed końcem tego roku. Najświeższe informacje o wydawnictwie pojawiły się ostatnio, kiedy to raperka potwierdziła na Twitterze, że utwory Up i WAP miały być początkowo luźno wrzuconymi singlami, lecz zdecydowała się umieścić je w trackliście swojego nowego albumu, by podnieść statystyki sprzedażowe.

Dlaczego niby nic nie powiecie artystom, którzy niedawno zaczęli wypuszczać piosenki nagrane jeszcze przed pandemią? Jak wy sobie to wyobrażacie – tak popularne dwa utwory miałyby nie trafić na moją nową płytę?

Tytułowa piosenka to pierwszy solowy materiał Cardi wydany od czasów singla Bet It z 2021, który był częścią soundtracku serialu Bruised produkcji Netflixa. Po premierze wspomnianego utworu raperka wzięła udział w szeregu kooperacji z artystkami takimi jak m.in. Lizzo, Summer Walker czy SZA, jednak aż do dziś nie wydała żadnej nowej autorskiej muzyki.

Przeczytaj także: Nowy singiel Nicki Minaj wykręcił lepsze wyniki sprzedażowe niż jego siedmiu konkurentów razem wziętych

cardi b
Cardi B, źródło: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

W sieci wylądował zapowiadany od kilku dni singiel Hot Shit, który nagrała wspólnie przemocna załoga w składzie Cardi B, Lil Durka i Kanye’go Westa. Sprawdź! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →