Gilbert Carrasquillo/GC Images

Nowy singiel Nicki Minaj wykręcił lepsze wyniki sprzedażowe niż jego siedmiu konkurentów razem wziętych


20 lutego 2022

Podziel się newsem:

Nicki Minaj ponownie znalazła się w świetle reflektorów za sprawą swojego niedawnego muzycznego comebacku. Osiąga tak pokaźne wyniki w zestawieniach sprzedaży i słuchalności, że całe środowisko rapowe składa jej gratulacje. Sprawdź.

Wielki sukces Nicki Minaj

Weźmy pod lupę dwie listy Billboardu: Hot 100 oraz Digital Song Sales chart. Na podium obydwu z nich znajduje się Nicki Minaj – jeśli chodzi o pierwsze zestawienie, to zajmuje drugie miejsce, w drugim natomiast – pierwsze. Najnowszy track raperki, Do We Have A Problem, nie tylko zostawił inne najchętniej słuchane piosenki świata daleko w tyle – on je pobił z kretesem.

Zestawienie Digital Song Sales chart jest odświeżane co tydzień i publikuje ranking piosenek, które sprzedały się największym nakładem kopii (w przeciwieństwie do listy Hot 100, która bierze pod uwagę również inne formy konsumpcji muzyki). Do We Have A Problem sprzedało się w ilości 48 000 egzemplarzy. Żaden z innych numerów w zestawieniu (Cold Heart Dua Lipy, Family Affair Mary J. Blige lub Shivers Eda Sheerana) nie znajdował się nawet blisko.

Nowy hit Nicki, w którym gościnnie wziął udział Lil Baby, jako jedyny w ostatnim tygodniu wykręcił pięcioliczbowy wynik sprzedażowy. To sygnał świadczący nie tylko o tym, że Amerykanie jeden przez drugiego zaczęli wspierać wspomniany duet, ale również o tym, że ogólna sprzedaż muzyki maleje za oceanem. Ostatnim najlepiej sprzedającym się trackiem przed rekordem Minaj był numer We Don’t Talk About Bruno z filmu animowanego Encanto. Sprzedał się nakładem 8,400 kopii, co oznacza, że raperka pobiła go o ponad pięć i pół raza.

Wielki sukces Nicki nie przeszedł bez echa w środowisku hip-hopowym – gracze tacy jak 50 Cent czy Kanye West pospieszyli jej z gratulacjami.

Przeczytaj także: Cardi B pierwszą raperką z trzema diamentowymi piosenkami

Nicki Minaj ponownie znalazła się w świetle reflektorów za sprawą swojego niedawnego muzycznego comebacku. Osiąga tak pokaźne wyniki w zestawieniach sprzedaży i słuchalności, że całe środowisko rapowe składa jej gratulacje. Sprawdź. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →