fot. YouTube, Nickelodeon

Ice Spice miała crusha na SpongeBoba. Oto trend na TikToku


17 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Czy w dzieciństwie wzdychaliście do postaci z kreskówek? Takim wyznaniem podzieliła się raperka Ice Spice. Jej młodzieńczym crushem był SpongeBob Kanciastoporty. Kobiety dzielą się innymi przykładami w mediach społecznościowych.

Ice Spice fanką SpongeBoba

Raperka Ice Spice zdobyła rozgłos pod koniec zeszłego utworami Munch (Feelin’ U) oraz In Ha Mood, a następnie tegorocznym debiutem Like..?. Została okrzyknięta mianem „współczesnej księżniczki rapu”. Jej utwory są lekkie i zabawne.

W innym słynnym singlu Bikini Bottom przedstawiła fragment popularnej piosenki z serialu animowanego. Chodzi oczywiście o hit Nickelodeon, SpongeBob Kanciastoporty. Nazwa utworu to również określenie miasta Bikini Dolnego, gdzie dzieje się akcja popularnej bajki. 23-letnia artystka nie nawiązała do animacji w tekście – tam opowiada o swoim hedonistycznym stylu życia.

Jej bezpośrednią miłość do animacji wyraziła jednak w innej sytuacji. W mediach społecznościowych 15 marca powiedziała, że SpongeBob, czyli żółta, uśmiechnięta, urocza gąbka, była w młodości jej obiektem westchnień. „Jedyną animowaną postacią, w której się podkochiwałam, był SpongeBob” — powiedziała. „Jest bardzo zintegrowany z moim życiem”.

Crushe na postacie z kreskówek

Brzmi infantylnie? Prawdopodobnie. Jednak Ice Spice nie jest jedyna. W mediach społecznościowych od lat młode kobiety dzielą się przemyśleniami na temat animowanych postaci, które podobały im się w czasach nastoletnich. „Miałam tak samo” – piszą kobiety.

Większość z nich wypowiada się o swoich crushach na TikToku. Kogo wymieniają? Między innymi Robina z animacji Młodzi tytani, jedną z wiewiórek bajki Alvin i wiewiórki, Danny Phantom z uniwersum Wróżków Chrzestnych, Shrek, a nawet Diego z Epoki lodowowej i rybka Idol z Gdzie jest Nemo?.

Zobaczcie niektóre z filmów, które robią furorę na platformie:

@sn.02.08 Réponse à @y/n This is obviously a non-exhaustive list 🫠 #singalongifyoufindthemattractive #childhoodcrush #dannyphantom #ninjago #americandragon #ben10 #iceage #alvinandthechipmunks ♬ Baby – Spe3d_up_songs
@wolf.kyle I’m not straight after this | #Edit #cartoonwoman #cartooncrush #foryou #megara #shego #womansedit #fy ♬ Camel by Camel – Mix Vocal – Sandy Marton

Czy w dzieciństwie wzdychaliście do postaci z kreskówek? Takim wyznaniem podzieliła się raperka Ice Spice. Jej młodzieńczym crushem był SpongeBob Kanciastoporty. Kobiety dzielą się innymi przykładami w mediach społecznościowych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Ice Spice SpongeBob

Obserwuj nas na instagramie:

Nie przegap

Sprawdź także

Pedro Pascal ma wielu miłośników, a sam jest fanem… Rihanny

Rosalía we współpracy z FC Barceloną. Logo „Motomami” na koszulkach podczas Gran Derbi

 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →