Amerykański raper Tekashi 6ix9ine został pobity i porwany na Brooklynie!


23 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Sensacyjne doniesienia zza oceanu!

Jak powszechnie wiadomo, na Brooklyn lepiej nie zapuszczać się w pojedynkę i niestety Tekashi 6ix9ine boleśnie tego doświadczył. Jak donoszą amerykańskie portale, jakie jak TMZ.com czy Variety.com, raper został na niebezpiecznej dzielni NYC boleśnie pobity i obrabowany z biżuterii wartej ponad 750 tysięcy dolarów!

Tekashi 6ix9ine najprawdopodobniej został napadnięty przez dwóch lub trzech sprawców, którzy grożąc mu śmiercią pojechali z nim do jego posiadłości i zrabowali drogą biżuterię oraz gotówkę. W drodze powrotnej raperowi udało się uciec i po otrzymaniu pomocy od przypadkowego kierowcy Tekashi 6ix9ine z wieloma obrażeniami został przewieziony do szpitala. 

Taki jest przynajmniej pierwotny scenariusz zdarzeń podawanych przez amerykańskie media, bowiem raper zmieniał w międzyczasie zeznania.

Omg! But he is ok, don’t worry!? #tekashi69 #trap #tmz #6ix9ine #rapper

Post udostępniony przez Tekashi69 (@6ix9ine_tekashi69fan)

Policja nadal szuka sprawców oraz próbuje ustalić, co rzeczywiście wydarzyło się feralnego poranka.

Sensacyjne doniesienia zza oceanu! Jak powszechnie wiadomo, na Brooklyn lepiej nie zapuszczać się w pojedynkę i niestety Tekashi 6ix9ine boleśnie tego doświadczył. Jak donoszą amerykańskie portale, jakie jak TMZ.com czy Variety.com, raper został na niebezpiecznej dzielni NYC boleśnie pobity i obrabowany z biżuterii wartej ponad 750 tysięcy dolarów! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →