GettyImages

Cardi B została pierwszą dyrektorką kreatywną Playboya


03 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Cardi B, zwyciężczyni nagrody Grammy, została powołana na stanowisko dyrektorki kreatywnej Playboya. Sprawdź szczegóły.

Nowa praca Cardi B

W swojej nowej roli będzie wyznaczać artystyczny kierunek firmy. Od mody, przez kolekcje gadżetów erotycznych, po redakcję cyfrową. Dodatkowo, Cardi będzie pełnić funkcję założycielskiego dyrektora kreatywnego nowej platformy zarządzanej przez twórców Playboya, CENTERFOLD.

Cardi B Playboy
Cardi B, źródło: GettyImages

Dołączenie do rodziny Playboya to spełnienie moich marzeń. Nie mogę uwierzyć w to, że to się dzieje naprawdę. Odkąd pamiętam, czułam więź z Playboyem. To jest prawdziwa oryginalna platforma dla niecenzurowanej kreatywności i inspiruje mnie jej niesamowita spuścizna walki o wolność osobistą.

– powiedziała artystka w oficjalnym oświadczeniu

Cardi jest bardzo podekscytowana swoją nową pracą.

Mam tyle pomysłów! Nie mogę się doczekać, aż wprowadzę je w życie. Ekscytuje mnie również to, że niedługo uruchomimy naszą nową platformę, CENTERFOLD. Twórcy w dzisiejszych czasach zasługują na to, by się śmiało i bez filtrów wyrażać. Zasługują na to, by czuć się czuć się wolnymi w swojej kreatywności i seksualności. I wreszcie, zasługują na to by zarządzać swoją przyszłością. O to chodzi w CENTERFOLD. To dla wszystkich tych twórców, którzy są śmiali, rewolucyjni i kształtujący kulturę. Zapraszam ich do współpracy.

– dodała

Inne działania Cardi B

Jest to najnowsze osiągnięcie 29-letniej potentatki. Wcześniej ruszyła ze sprzedażą Whipshots – bitej śmietany z dodatkiem wódki, która wyprzedała się w kilka minut. Na grudzień zaplanowana jest premiera kolejnych napojów wyskokowych sygnowanych nazwiskiem artystki, tym razem o innych smakach.

Na polu muzycznym artystka również nie próżnuje – niedawno jej piosenka otrzymała diamentowe wyróżnienie. Stała się tym samym pierwszą raperką, która ma dwa takie na koncie.

Cardi B, zwyciężczyni nagrody Grammy, została powołana na stanowisko dyrektorki kreatywnej Playboya. Sprawdź szczegóły. Nowa praca Cardi B W swojej nowej roli będzie wyznaczać artystyczny kierunek firmy. Od mody, przez kolekcje gadżetów erotycznych, po redakcję cyfrową. Dodatkowo, Cardi będzie pełnić funkcję założycielskiego dyrektora kreatywnego nowej platformy zarządzanej przez twórców Playboya, CENTERFOLD. Dołączenie do rodziny Playboya […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →