kadr z teledysku

Cardi B pobiła kolejny rekord albumem “Invasion Of Privacy” – każda z piosenek pokryła się platyną

Obserwuj nas na instagramie:

Krążek Invasion Of Privacy Cardi B stał się tym samym jedyną płytą w historii, w której każdy z tracków uzyskał status platyny. Sprawdź szczegóły.

Sukces Cardi B

W poście, w którym Cardi B dzieli się tytułową informacją, artystka zapowiada również drugą płytę, pisząc, że nie może się jej doczekać. Co już wiemy o nadchodzącym wydawnictwie?

Nowa płyta i ostatnie ruchy Cardi

Takie informacje jak tracklista czy dokładna data wydania nie są jeszcze upublicznione, Cardi jednak dzieli się w wywiadach informacją, że płyta jest już w drodze. W jednej z rozmów wyznała, że krążek ukazałby się wcześniej, gdyby nie pandemia.

W zeszłym roku miałam nastawienie mówiące: w tym roku wydam nowy album. Jednak w pewnym momencie przestałam nad nim pracować, bo pandemia COVID mnie zniechęciła – jak wydam krążek, to chcę też jechać z nim w trasę koncertową. Promocja płyty online? Nie przekonuje mnie to, nie ma w tym uczuć. Wywiady przez komputer? Daj spokój. Chcę się spotykać z ludźmi. Chcę konwersacji. To ma lepszy vibe.

– mówiła Cardi

Przeczytaj także: Polscy producenci współtworzyli kawałek Nicki Minaj

Najnowszy singiel raperki, Up, ukazał się 5 lutego. Nie ma w nim żadnego featuringu – jest to pierwszy solowy materiał Cardi od dłuższego czasu. Teledysk do kawałka wykręcił już 110 milionów wyświetleń na YouTube, nie wiemy jednak, czy track znajdzie się na nowym albumie artystki.

Cardi B – Up

Przeczytaj także: Cardi B będzie miała swoją własną postać w nowej bajce Nickelodeon

Krążek Invasion Of Privacy Cardi B stał się tym samym jedyną płytą w historii, w której każdy z tracków uzyskał status platyny. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →