GettyImages

Cardi B pobiła kolejny rekord albumem „Invasion Of Privacy” – każda z piosenek pokryła się platyną

Podziel się newsem:

Krążek Invasion Of Privacy Cardi B stał się tym samym jedyną płytą w historii, w której każdy z tracków uzyskał status platyny. Sprawdź szczegóły.

Sukces Cardi B

W poście, w którym Cardi B dzieli się tytułową informacją, artystka zapowiada również drugą płytę, pisząc, że nie może się jej doczekać. Co już wiemy o nadchodzącym wydawnictwie?

Nowa płyta i ostatnie ruchy Cardi

Takie informacje jak tracklista czy dokładna data wydania nie są jeszcze upublicznione, Cardi jednak dzieli się w wywiadach informacją, że płyta jest już w drodze. W jednej z rozmów wyznała, że krążek ukazałby się wcześniej, gdyby nie pandemia.

W zeszłym roku miałam nastawienie mówiące: w tym roku wydam nowy album. Jednak w pewnym momencie przestałam nad nim pracować, bo pandemia COVID mnie zniechęciła – jak wydam krążek, to chcę też jechać z nim w trasę koncertową. Promocja płyty online? Nie przekonuje mnie to, nie ma w tym uczuć. Wywiady przez komputer? Daj spokój. Chcę się spotykać z ludźmi. Chcę konwersacji. To ma lepszy vibe.

– mówiła Cardi

Przeczytaj także: Polscy producenci współtworzyli kawałek Nicki Minaj

Najnowszy singiel raperki, Up, ukazał się 5 lutego. Nie ma w nim żadnego featuringu – jest to pierwszy solowy materiał Cardi od dłuższego czasu. Teledysk do kawałka wykręcił już 110 milionów wyświetleń na YouTube, nie wiemy jednak, czy track znajdzie się na nowym albumie artystki.

Cardi B – Up

Przeczytaj także: Cardi B będzie miała swoją własną postać w nowej bajce Nickelodeon

Krążek Invasion Of Privacy Cardi B stał się tym samym jedyną płytą w historii, w której każdy z tracków uzyskał status platyny. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →