kadr z teledysku „Follow God"

Kanye West i Future lubią twerkowanie? Modelka twierdzi, że tańczyła dla nich nago


17 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Zagraniczne portale donoszą, że podczas prac nad płytą Donda 2 Kanye West nie stronił od zabawy. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania modelki, która twierdzi, że tańczyła nago dla Westa i Future’a.

Kanye West i Future podczas prac nad Dondą 2 zapraszali modelki?

W środę 15 czerwca w Internecie pojawiły się nagrania, w których modelka Aliza Jane wspomina chwile spędzone w towarzystwie Future’a i Kanyego Westa. Kobieta twierdzi, że w trakcie ich spotkania, do którego miało dojść w domu Meatheada, została poproszona o twerkowanie nago. Jane nie dostarczyła jednak żadnego dowodu, który potwierdziłby jej słowa.

Zobacz: Kanye West oskarża Adidasa o kopiowanie jego obuwia Yeezy

Chciałam zobaczyć, jak oni tworzą muzykę i przy okazji pokazać im swoją. Więc przyjechałam tam, to było w domu Future’a, a on dosłownie kazał mi wejść do studia, rozebrać się do naga i po prostu twerkować przed nim i wszystkimi jego przyjaciółmi. Kanye pracował właśnie nad swoim albumem, Donda 2, więc było głośno. Chciałam być jak mucha na ścianie

– powiedziała.

Jednocześnie Aliza Jane zaznaczyła, że Future oraz reszta obecnych proponowali jej drinki i starali się, by czuła się komfortowo, zanim zapytali, czy zatańczy bez ubrań.

Future odwiedzi Polskę

Już w piątek 19 sierpnia podczas Kraków Live Festival 2022 na scenie pojawi się Future. Raper zasilił line-up, w którym znaleźli się również Lewis Capaldi, Mimi Webb i Taco Hemingway. Dzień później wystąpią Halsey, Jan-rapowanie i Parcels. Impreza odbędzie się na Lotnisku Muzeum Lotnictwa Polskiego.

future kraków live festival 2022
Future wystąpi podczas Kraków Live Festival 2022, fot. materiały prasowe

Zagraniczne portale donoszą, że podczas prac nad płytą Donda 2 Kanye West nie stronił od zabawy. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania modelki, która twierdzi, że tańczyła nago dla Westa i Future’a. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →