materiały prasowe

Zakopali topór w słusznej sprawie. Dlaczego tak naprawdę Drake i Kanye West zakończyli beef?


07 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Larry Hoover Jr., syn Larry’ego Hoovera, na koncercie dla którego zagrali Drake i Kanye West, wypowiedział się na temat zjednoczenia obu raperów i starań, by do tego faktycznie doszło. Sprawdź szczegóły.

Są sprawy ważniejsze niż konflikty

Beef Drake’a i Kanyego Westa ciągnął się latami, z czego jego zaognienie nastąpiło w 2018 roku. Sprawa nabrała naprawdę poważnego charakteru, gdy do konfliktu włączył się Pusha T, przyjaciel ye, którego diss na Drizzy’ego The Story Of Adidon, jest uważany przez wielu za jeden z najlepszych w historii rapu. Drake i Kanye zakopali jednak topór wojenny jesienią 2021 roku, a kilka więcej słów na ten temat postanowił powiedzieć Larry Hoover Junior, na koncercie, dla którego ojca obaj raperzy zagrali wspólnie na scenie.

Free Larry Hoover [koncert przyp. red.] miało pokazać innym raperom, że zjednoczenie się jest bardziej opłacalne, niż więzienie i śmierć.

Drake – Glow ft. Kanye West

Pojednanie od zaplecza

Pojednanie Drake’a i Kanyego Westa, według słów Larry’ego Hoovera Juniora, nie było inicjatywą raperów. On i J. Prince musieli włożyć w to wiele wysiłku:

Ojciec wiedział, że mamy kontakt z Kanye, a potem także z Drake’iem za sprawą J, Prince’a. Jednak przez totalnie błahe sprawy oni się kłócili. Ojciec słyszał także o innych artystach, którzy przez te nieistotne konflikty zabijają się nawzajem i idą do więzienia z powodu tych bzdur. Spytał mnie pewnego dnia: Co moglibyście zrobić, żeby spróbować zbliżyć Drake’a i Kanye do siebie?
Włożyliśmy w to wysiłek i połączyliśmy ich, mając nadzieję, że będzie to wzór dla innych artystów wchodzących w konflikty, że jeśli ci faceci potrafią się pozbierać, odłożyć na bok dzielące ich różnice, zarabiać pieniądze i cieszyć się życiem, to może inni pójdą w ich ślady.

Na koniec Hoover Jr podzielił się opinią dotyczącą ogółu środowiska rapowego:

Zbyt wielu jest ludzi, którzy czują, że żyją jak gangsterzy, podczas gdy powinni żyć jak milionerzy. Umierają i tracą wszystko, gdy tylko osiągną pozycję. Powinni się cieszyć i podnosić innych na duchu, zamiast lądować w więzieniu. Myślałem, że zostali artystami rozrywkowymi, aby wydostać się z ulicy. Właśnie o to powinno chodzić.

Larry Hoover Jr., syn Larry’ego Hoovera, na koncercie dla którego zagrali Drake i Kanye West, wypowiedział się na temat zjednoczenia obu raperów i starań, by do tego faktycznie doszło. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →