fot. Corbis/Corbis via Getty Images

Nowe dzieło Kanye’go Westa. Artysta wyprodukował kawałek Consequence’a


10 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Współpraca Kanye’go Westa i Consequence’a sięga aż do wczesnych etapów kariery tego pierwszego. Niedawno znowu połączyli siły. Sprawdź numer Blood Stain!

Blood Stain, posłuchaj!

Kanye West x Consequence – te szlaki nie przecierają się pierwszy raz

Consequence’a w duecie z Westem mieliśmy szansę wcześniej usłyszeć choćby przy okazji albumu The College Dropout w utworze Spaceship czy na Late Registration w kawałku Gone. Obydwaj artyści pojawili się również w remiksie tracka Hold On Dwele’a. W tamtych czasach Kanye West wyprodukował szereg bitów dla Consequence’a na jego album Don’t Quit Your Day Job! z 2007 roku. Raper znajduje się również na liście creditsów jako producent w takich singlach, jak Whatever U Want czy Chain Heavy z okolic roku 2010. Wiele lat później Consequence udzielił się przy pisaniu tracka Selah pochodzącego z płyty Jesus Is King Kanye’go.

Kanye West i Consequence, fot. Ray Tamarra/Getty Images

Ostatnie ruchy Kanye’go Westa

Krążą pogłoski, że West ma zamiar wziąć sobie roczną przerwę od muzyki i życia publicznego. Tak wynika z najnowszej wypowiedzi jego współpracownika, rapera o ksywie Vory.

Osobą, która uświadomiła mi, że moje pokręcone myśli nie są wcale takie pokręcone, był Ye, bo myślimy podobnie. Rozmawiałem z nim dzisiaj. Porozumiewaliśmy się przez mojego najlepszego przyjaciela, który jest jego asystentem, ponieważ on nie chce rozmawiać z nikim. Bierze sobie rok przerwy. Zapytał mnie, czy nie jestem zły, że nie przyszedł na moje listening party, na co odpowiedziałem, że absolutnie. Bo on jest moim kumplem, naprawdę wiele się od niego nauczyłem.

– powiedział artysta w wywiadzie dla Complex

Przeczytaj także: Zakopali topór w słusznej sprawie. Dlaczego tak naprawdę Drake i Kanye West zakończyli beef?

Współpraca Kanye’go Westa i Consequence’a sięga aż do wczesnych etapów kariery tego pierwszego. Niedawno znowu połączyli siły. Sprawdź numer Blood Stain! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →