kadr z utworu „Na surfera”

Dwa głośne nazwiska z USA na nowym albumie Malika Montany


10 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Malik Montana zaskakuje. Dwóch jak do tej pory zapowiedzianych na Adwokacie Diabła gości z USA to mainstreamowe postacie. Płyta wyjdzie 10 marca.

Duże współprace z USA

Dotychczasowe współprace polskich raperów z artystami z USA praktycznie nigdy nie dotyczyły artystów, którzy w momencie współpracy byli u szczytu popularności za Oceanem. Jeśli ktoś może zmienić ten stan rzeczy, to zdecydowanie Malik Montana. Ogłoszone jak do tej pory gościnki na jego nadchodzącym albumie zatytułowanym Adwokat Diabła robią ogromne wrażenie. W lipcu 2022 roku podczas Clout Festivalu Malik wykonał utwór nagrany wspólnie z obecnym podczas imprezy Fivio Foreignem. Dziś szef GM2L potwierdził, że drillowiec ściśle współpracujący między innymi z Kanye Westem, pojawi się u niego na płycie.

Z pewnością Fivio Foreign jest bardzo rozpoznawalną postacią w Stanach. Choć liczby nie pokazują tego go tak mocno, jak przypadku drugiego zaproszonego przez polskiego rapera gościa, którego ogłoszono kilka dni temu. Mowa o NLE Choppa, który ma na swoim koncie takie hity, jak Walk Em Down czy Camelot. W serwisie Spotify były one odsłuchiwane ponad 400 milionów razy. Co jeszcze przygotował dla nas Malik Montana? Nie mamy na ten temat żadnych przecieków czy plotek, jednak patrząc po skali dotychczasowych ogłoszeń, możemy spodziewać się praktycznie wszystkiego.

Ogłoszenia gości na Adwokacie diabła

Malik Montana z dwiema głośnymi gościnkami z USA na albumie
Malik Montana z dwiema głośnymi gościnkami z USA na albumie

Kup bilety na trasę koncertową Malika Montany!

Malik Montana, oprócz planów wydania płyty, ma także mocno zapchany grafik koncertowy. Czego się spodziewać po raperze, którego miesięcznie słucha ponad 2 miliony użytkowników Spotify? Jeszcze przed premierą szef GM2L odwiedzi kilka miast. Może być to okazja, by usłyszeć przedpremierowo nowości z Adwokata diabła. Pozostałe koncerty wypadają już po premierze krążka. Łącznie na trasie promującej najnowszy Malika Montany jak dotychczas ogłoszono 10 miast. Będą to:

10.02 Radom, Lemon Sound Gallery
11.02 Bolesławiec, Klub Imperium
18.02 Izbica Kujawska, Fenix Club Izbica Kujawska
03.03 Poznań, Klub Muzyczny B17
24.03 Szczecin, Hala Odra
25.03 Łódź, Teatr Club
13.04 Kraków, Klub Studio
14.04 Wrocław, Centrum Koncertowe A2
15.04 Gdańsk, B90
29.04 Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

Jesteście ciekawi co przy okazji premiery nowego krążka przygotował MalikBilety na każde z tych wydarzeń są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Malik Montana zaskakuje. Dwóch jak do tej pory zapowiedzianych na Adwokacie Diabła gości z USA to mainstreamowe postacie. Płyta wyjdzie 10 marca. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Duże współprace […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →