kadr z teledysku „Do Tańca”

Malik Montana i Żabson zapraszają razem „Do Tańca”


19 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Malik Montana prezentuje kolejny utwór. Tym razem prezes Get Money Live Life zaprosił do udziału szefa Internaziomali – Żabsona.

Malik z kolejnym singlem

W sobotę na kanale #GM2LTV zadebiutował kolejny utwór Malika Montany. Obok stołecznego rapera wystąpił Żabson, a za produkcję bitu odpowiada Eurosoundz. Piosenka ukazała się wraz z teledyskiem od Distressed therapy, w reżyserii Igora Trąbińskiego. Ujęcia zarejestrowali Bartek Gala i Artur Mazur.

Malik Montana feat. Żabson – Do Tańca

Zobacz: Maja Staśko bierze się za rap. Działaczka pokazuje, jak to jest walczyć jak dziewczyna

Singiel Do Tańca nie bez powodu trafił na rynek w sobotę. Wówczas w Arenie Gliwice odbyła się czwarta gala High League. Podczas wydarzenia odbyło się dziewięć pojedynków, a do oktagonu wkroczyli m.in. Josef Bratan, Artur Szpilka, Maja Staśko, Mini Majk czy Macias z White Widow. Właśnie w trakcie High League 4 po raz pierwszy pokazano fanom Montany Do Tańca.

Mijają trzy lata od premiery ostatniej solówki

Malik Montana, choć nieustannie wydaje kolejne single, od prawie trzech miesięcy nie wydał albumu. Dotychczasową dyskografię stołecznego nawijacza wieńczy Import/Export, czwarta płyta w jego dorobku. Godzinne wydawnictwo składa się z aż dwudziestu trzech pozycji, a oprócz gospodarza usłyszymy na nim m.in. Bedoesa, Milonaira, Mr. Polskę, Boneza MC, Eldokę oraz Lil Toe’a.

Przeczytaj także: Malik Montana razem z Kronkel Domem i Bibicem w klubowym singlu

W styczniu 2020 roku Związek Producentów Audio Video przyznał Malikowi Złotą Płytę za sprzedaż ponad piętnastu tysięcy egzemplarzy. Dokładnie pół roku później ZPAV wręczył artyście Platynową Płytę za kolejne piętnaście tysięcy.

Malik Montana – Import/Export – odsłuch albumu

Malik Montana prezentuje kolejny utwór. Tym razem prezes Get Money Live Life zaprosił do udziału szefa Internaziomali – Żabsona. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Malik z kolejnym singlem W sobotę na kanale #GM2LTV zadebiutował kolejny utwór […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →