kadr z „Ratujemy dom Friza"

Kolejny vlog Internaziomali. Tym razem Żabson z ekipą pomogli w uporządkowaniu zniszczeń po gwałtownej burzy


22 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

W sieci zadebiutował kolejny vlog dokumentujący życie Żabsona i Internaziomali. W najnowszym wideo ekipa pokazała fragment trasy koncertowej i pomogła w uprzątnięciu zniszczeń po burzy.

Żabson z Internaziomalami ratują dom Friza i nie tylko

Wakacje jeszcze się nie skończyły, a tym samym trwa Nie Mam Czasu Na Wakacje Tour Żabsona. W związku z promocją trasy koncertowej na kanale Internaziomali ukazał się kolejny vlog ukazujący rąbek życia Żaby i jego towarzyszy, czyli m.in. Waimy, Mattza i Przemka.pro.

Zobacz: Żabson okazał wielkie serce mieszkance miasta, w którym zagrał

Tym razem, oprócz koncertowych wojaży, ukazano, jak raper wraz z resztą ekipy pomaga w uporządkowaniu zniszczeń powstałych w wyniku gwałtownej burzy. Choć docelową lokalizacją był dom Friza, po drodze zatrzymali się, by podać pomocną dłoń innym mieszkańcom. Jak zwykle za zdjęcia i montaż odpowiada god.wifi.

Ratujemy dom Friza

Wakacje z Żabą się nie kończą. Sprawdź, gdzie kupisz bilety na koncerty Żabsona

Choć sierpień chyli się ku końcowi, szef Internaziomali zagra w tym miesiącu jeszcze trzy koncerty, w tym jeden bez podanej lokalizacji. Pierwszy z nich odbędzie się w najbliższy czwartek 25 sierpnia. Wówczas Żabson, wraz z Okim i Jacusiem, pojawi się w Lublinie. Dwa dni później, w sobotę, dwójka z wymienionych, tj. Oki i Żaba, zagra w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu. Oba wydarzenia zorganizowano w ramach cyklu Lato w Plenerze 2022.

Przeczytaj także: Oki na Lech Polish Hip-Hop Festivalu 2022 pokazał, czym jest (nie)kontrolowane szaleństwo [relacja]

Wśród zaplanowanych koncertów jest jeszcze występ na Magicznej Plaży w Bukowie. Impreza odbędzie się w sobotę 3 września. Bilety na wymienione koncerty Żabsona znajdziecie na Biletomat.pl. Lepiej nie zwlekać z zakupem!


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

W sieci zadebiutował kolejny vlog dokumentujący życie Żabsona i Internaziomali. W najnowszym wideo ekipa pokazała fragment trasy koncertowej i pomogła w uprzątnięciu zniszczeń po burzy. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore […]

Kup bilety na koncerty Żabsona!

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →