kadr z „Ratujemy dom Friza"

Kolejny vlog Internaziomali. Tym razem Żabson z ekipą pomogli w uporządkowaniu zniszczeń po gwałtownej burzy


22 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

W sieci zadebiutował kolejny vlog dokumentujący życie Żabsona i Internaziomali. W najnowszym wideo ekipa pokazała fragment trasy koncertowej i pomogła w uprzątnięciu zniszczeń po burzy.

Żabson z Internaziomalami ratują dom Friza i nie tylko

Wakacje jeszcze się nie skończyły, a tym samym trwa Nie Mam Czasu Na Wakacje Tour Żabsona. W związku z promocją trasy koncertowej na kanale Internaziomali ukazał się kolejny vlog ukazujący rąbek życia Żaby i jego towarzyszy, czyli m.in. Waimy, Mattza i Przemka.pro.

Zobacz: Żabson okazał wielkie serce mieszkance miasta, w którym zagrał

Tym razem, oprócz koncertowych wojaży, ukazano, jak raper wraz z resztą ekipy pomaga w uporządkowaniu zniszczeń powstałych w wyniku gwałtownej burzy. Choć docelową lokalizacją był dom Friza, po drodze zatrzymali się, by podać pomocną dłoń innym mieszkańcom. Jak zwykle za zdjęcia i montaż odpowiada god.wifi.

Ratujemy dom Friza

Wakacje z Żabą się nie kończą. Sprawdź, gdzie kupisz bilety na koncerty Żabsona

Choć sierpień chyli się ku końcowi, szef Internaziomali zagra w tym miesiącu jeszcze trzy koncerty, w tym jeden bez podanej lokalizacji. Pierwszy z nich odbędzie się w najbliższy czwartek 25 sierpnia. Wówczas Żabson, wraz z Okim i Jacusiem, pojawi się w Lublinie. Dwa dni później, w sobotę, dwójka z wymienionych, tj. Oki i Żaba, zagra w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu. Oba wydarzenia zorganizowano w ramach cyklu Lato w Plenerze 2022.

Przeczytaj także: Oki na Lech Polish Hip-Hop Festivalu 2022 pokazał, czym jest (nie)kontrolowane szaleństwo [relacja]

Wśród zaplanowanych koncertów jest jeszcze występ na Magicznej Plaży w Bukowie. Impreza odbędzie się w sobotę 3 września. Bilety na wymienione koncerty Żabsona znajdziecie na Biletomat.pl. Lepiej nie zwlekać z zakupem!


W Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

W sieci zadebiutował kolejny vlog dokumentujący życie Żabsona i Internaziomali. W najnowszym wideo ekipa pokazała fragment trasy koncertowej i pomogła w uprzątnięciu zniszczeń po burzy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →