kadr z klipu do utworu „Młody Ma To" Żabsona, Waimy i Buhaj Klanu

Żabson prezentuje drugi singiel z nadchodzącego albumu


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Żabson prezentuje drugi singiel ze swojej nadchodzącej płyty. Jest to pierwszy solowy utwór rapera od ponad roku. Sprawdź szczegóły.

Solo nadchodzi wielkimi krokami

Żabson zdaje się być gościem, który naprawdę nie zna słowa przerwa. Ledwie kilka miesięcy temu ukazała się finalna wersja amfisbeny, nagranej wspólnie z Young Igim, a szef labelu Internaziomale już promuje swój trzeci legalny solowy longplay. Nie znany jest jeszcze tytuł płyty, okładka, tracklista, ani data jej wydania. Pewne jest natomiast, że pierwszym singlem było Nie Mam Czasu Na Wakacje nagrane wspólnie z hypemanem Żaby oraz podopiecznym labelu Internaziomale, Waimą, a dziś poznaliśmy drugi utwór z nadchodzącego albumu. Za bit do Nie Z Tego Świata odpowiada Wroobel. Jest to pierwszy solowy numer Żabsona od ponad roku kiedy to wydał Ziomalski Mixtape.

Żabson – Nie Z Tego Świata prod. Wroobel

Żabson na koncertach z cyklu Lato w Plenerze 2022

Popularność Żabsona sprawia, że jego kalendarz tego lata jest wypchany po brzegi! Raper wystąpi m.in. w ramach Lata w Plenerze 2022 w kilku miastach. Założyciel Internaziomal zagra we Wrocławiu (20 sierpnia), Lublinie (25 sierpnia) oraz Opolu (27 sierpnia). Oprócz Żabsona w Lublinie usłyszycie jeszcze Jacusia Okiego, natomiast podczas opolskiego show Żabie towarzyszyć będzie tylko autor Produktu47. Bilety na wszystkie koncerty Żabsona w ramach cyklu Lato w Plenerze 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. To jednak nie wszystkie koncerty, które odbędą się w ramach Lata w Plenerze. W ciągu wakacji odbędą się jeszcze koncerty Słonia, Dwóch Sławów, Guziora i innych artystów. Pełną listę wydarzeń znajdziecie także na stronie Biletomat.pl.

Żabson prezentuje drugi singiel ze swojej nadchodzącej płyty. Jest to pierwszy solowy utwór rapera od ponad roku. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Bilety na koncerty Żabsona!

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →