Kadr z teledysku „Sexoholik"

Żabson już niedługo wypuści pierwszy singiel z nowego albumu. Klip do kawałka powstawał w Hiszpanii


14 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Żabson dodał na swojego Instagrama obszerny post, w którym zdradził, na jakim etapie są prace nad pierwszym kawałkiem promującym jego nowe wydawnictwo. Sprawdź, co już wiemy o nadchodzącej płycie rapera!

Wpis w socialach Żabsona

Gdzie nie pojadę, to zawsze pracuje nad moją muzyką lub teledyskami.

Nie pamietam już wyjazdu za granice na którym by tak nie było. To zainspirowało mnie do stworzenia numeru o takiej tematyce do którego teledysk nagraliśmy ostatnio w Hiszpanii. Jest to pierwszy mój numer na którym udzieli się mój hypeman @waimaziomaleo który też mimo tego ze chodzi jeszcze do liceum to też nie ma czasu na wakacje bo ciagle gra ze mną koncerty. Będzie to pierwszy singiel z nowego albumu, czekacie ziomale?

– wyznał artysta (pisownia oryginalna).

No właśnie, czekacie?

Nowy album Żabsona

Szczegóły takie jak data wydania czy tracklista nowej płyty nie są jeszcze znane, jednak Żabson ujawnił już kilka informacji. Przede wszystkim – nowy krążek ma być zamknięciem Ziomalskiej Trylogii, na którą składają się albumy To Ziomal i Internaziomal.

Właśnie zaczęliśmy prace nad solowym albumem, który zamyka Ziomalską TrylogięTo Ziomal i Internaziomal to styl, za którym tęsknicie, nie będę Wam za wcześnie obiecywał, ale to, co napisałem na nowy krążek, to przebija wszystko do tej pory i to styl, którym przekaże moje doświadczenie na scenie. Jaram się w chuj powrotem do studia i tym, że gotujące się w mojej głowie pomysły wreszcie zostały zarejestrowane.

– powiedział Żabson podczas Q&A na Instagramie

Nowe wydawnictwo opocznianina w dużej mierze powstaje zagranicą. Teraz dowiedzieliśmy się, że pierwszy singiel z albumu powstawał w Hiszpanii, natomiast wcześniej artysta odwiedził Włochy.

Ostatnio z ekipą odwiedziliśmy Mediolan, aby pracować nad moim nowym albumem. Nie obijaliśmy się, z Wrooblem nagrałem 5 nowych numerów, a 2 z nich na pewno trafią na płytę.

To był mój ósmy raz w Mediolanie, kocham to miasto i zawsze daje mi ono dużo inspiracji, więc i tym razem nie zawiodło. Jakie europejskie miasto powinienem odwiedzić jako następne w poszukiwaniu inspiracji?

Żabson zamknie swoją ziomalską trylogię. Nowy album już w drodze
Żabson, źródło: kadr z teledysku Polski Karnawał

Żabson w cyklu LATO W PLENERZE

Żabson w ramach LATA W PLENERZE odwiedzi już niebawem 4 polskie miasta. Bilety na każdy z jego przystanków znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!

Żabson to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce, którego koncerty są niezwykle dynamiczne i żywiołowe. Świeżo po sukcesie trasy Amfisbena Tour – Żabson powraca z solowymi koncertami w plenerze!🌴 Podczas występów nie zabraknie jego topowych ziomalskich utworów!

– zapowiadają organizatorzy

Żabson dodał na swojego Instagrama obszerny post, w którym zdradził, na jakim etapie są prace nad pierwszym kawałkiem promującym jego nowe wydawnictwo. Sprawdź, co już wiemy o nadchodzącej płycie rapera! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →