Kadr z teledysku "Floyd Mayweather"

I kto tu kogo hype’uje? Żabson i jego podopieczny razem w nowym kawałku

Obserwuj nas na instagramie:

Na kanale Internaziomali wylądował track Nie Mam Czasu Na Wakacje Żabsona z gościnnym udziałem jego hypemana, Waimy. Sprawdź, jak wypadają raperzy w połączeniu!

Żabson – Nie Mam Czasu Na Wakacje feat. Waima

Bit do kawałka wyprodukował Pedro wraz z Francisem.

Ostatnie ruchy Żabsona

Raper co jakiś czas dzieli się w swoich socialach updatem odnośnie tego, na jakim etapie są prace nad jego nowym albumem. Niedawno opublikował na swoim IG wpis, w którym poinformował, że pierwszy singiel z płyty jest już w drodze i że będzie on opatrzony klipem, który powstawał w Hiszpanii.

Gdzie nie pojadę, to zawsze pracuje nad moją muzyką lub teledyskami.

Nie pamietam już wyjazdu za granice na którym by tak nie było. To zainspirowało mnie do stworzenia numeru o takiej tematyce do którego teledysk nagraliśmy ostatnio w Hiszpanii. Jest to pierwszy mój numer na którym udzieli się mój hypeman @waimaziomaleo który też mimo tego ze chodzi jeszcze do liceum to też nie ma czasu na wakacje bo ciagle gra ze mną koncerty. Będzie to pierwszy singiel z nowego albumu, czekacie ziomale?

– wyznał artysta (pisownia oryginalna).

Wcześniej Żaba ujawnił, że jego nowe wydawnictwo będzie zamknięciem Ziomalskiej Trylogii.

Żabson w cyklu LATO W PLENERZE

Żabson w ramach LATA W PLENERZE odwiedzi już niebawem cztery polskie miasta. Bilety na każdy z jego przystanków znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!

Żabson to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce, którego koncerty są niezwykle dynamiczne i żywiołowe. Świeżo po sukcesie trasy Amfisbena Tour – Żabson powraca z solowymi koncertami w plenerze! Podczas występów nie zabraknie jego topowych ziomalskich utworów!

– zapowiadają organizatorzy.

Na kanale Internaziomali wylądował track Nie Mam Czasu Na Wakacje Żabsona z gościnnym udziałem jego hypemana, Waimy. Sprawdź, jak wypadają raperzy w połączeniu! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Żabson – Nie Mam Czasu Na Wakacje feat. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →