kadr z „Amfisbena Vlog 4”

Żabson okazał wielkie serce mieszkance miasta, w którym zagrał


27 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Żabson zagrał niedawno koncert w Gnieźnie. Jedna z mieszkanek miasta wyraziła na Facebooku swój entuzjazm w związku z jego występem. Artysta odpowiedział jej w komentarzach ze swojego prywatnego konta.

Żabson nazywa mieszkankę Gniezna wspaniałą kobietą

Żabson okazał wielkie serce mieszkance miasta, w którym zagrał
źródło: Facebook

Kobieta ewidentnie ucieszyła się faktem, że młodzi ludzie dobrze się bawili przy muzyce Żabsona. Jest to dość oryginalna postawa dla reprezentantów jej kategorii wiekowej – większość z nich nie szczędzi słów krytyki wobec panujących obecnie trendów muzycznych. Jak to określił Żaba, ta Pani tworzy most międzypokoleniowy. Brawa dla Niej i brawa dla rapera!

Ostatnie ruchy Żabsona

Żabson jest obecnie w trakcie pracy nad nowym albumem. Szczegóły takie jak data wydania projektu czy jego tracklista nie są jeszcze znane, wiemy natomiast, że już niebawem ma się ukazać pierwszy singiel promujący to wydawnictwo. Wiadomo również, że kawałek będzie opatrzony klipem, który powstawał w Hiszpanii. Artysta wyznał także, że jego nowa płyta będzie zamknięciem Ziomalskiej Trylogii.

Właśnie zaczęliśmy prace nad solowym albumem, który zamyka Ziomalską TrylogięTo Ziomal i Internaziomal to styl, za którym tęsknicie, nie będę Wam za wcześnie obiecywał, ale to, co napisałem na nowy krążek, to przebija wszystko do tej pory i to styl, którym przekaże moje doświadczenie na scenie. Jaram się w chuj powrotem do studia i tym, że gotujące się w mojej głowie pomysły wreszcie zostały zarejestrowane

– powiedział Żabson podczas Q&A na Instagramie.

Żabson w cyklu LATO W PLENERZE

Żabson w ramach LATA W PLENERZE odwiedzi już niebawem 4 polskie miasta. Bilety na każdy z jego przystanków znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!

Żabson to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce, którego koncerty są niezwykle dynamiczne i żywiołowe. Świeżo po sukcesie trasy Amfisbena Tour – Żabson powraca z solowymi koncertami w plenerze! Podczas występów nie zabraknie jego topowych ziomalskich utworów!

– zapowiadają organizatorzy.

Żabson zagrał niedawno koncert w Gnieźnie. Jedna z mieszkanek miasta wyraziła na Facebooku swój entuzjazm w związku z jego występem. Artysta odpowiedział jej w komentarzach ze swojego prywatnego konta. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →