Fot. Jakub Szafrański

Maja Staśko bierze się za rap. Działaczka pokazuje, jak to jest walczyć jak dziewczyna


19 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po udanym debiucie w MMA Maja Staśko opublikowała pierwszy singiel. Aktywistka w piosence Walcz jak dziewczyna wymienia kilku rozpoznawalnych mężczyzn.

Maja Staśko publikuje rapowy singiel

Wczoraj, po debiutanckiej walce MMA, Maja Staśko podzieliła się pierwszą nagraną w życiu piosenką. Aktywistka społeczna zaprezentowała utwór Walcz jak dziewczyna stworzony na bicie BigJeda.

Zobacz: Krzysztof w piątek: tożsamość Maty, czyli medialne pozdrowienia spod kamienia

Realizacją wokali zajął się Kao, natomiast mix i mastering wykonał Biernol. Walcz jak dziewczyna to jednocześnie rozpoczęcie współpracy z wytwórnią Influenserzy Muzyki, która dopiero wchodzi na rynek.

W dwuminutowym utworze Staśko zwraca uwagę m.in. na mizoginię, przemoc słowną, hejt i molestowanie. Działaczka skierowała również kilka słów w kierunku TheNitroZyniaka, Krzysztofa Stanowskiego oraz Malika Montany. Z pierwszą dwójką Maja Staśko ma otwarty konflikt, natomiast jej debiutancka walka odbyła się podczas gali organizowanej przez szefa GM2L.

Maja Staśko – Walcz jak dziewczyna

Maja Staśko na High League

W sobotę, 17 września w Arenie Gliwice odbyła się czwarta edycja High League. Podczas ostatniej imprezy freak fightowej odbyło się dziewięć walk. Wśród zawodników znaleźli się m.in. Macias z White Widow, Josef Bratan, Artur Szpilka, Amadeusz “Ferrari” Roślik czy Paweł “Scarface” Bomba.

W gliwickiej Arenie miał miejsce również debiutancki pojedynek Mai Staśko. Aktywistka zmierzyła się z Mrs. Honey, czyli Ewą Wyszatycką. Autorka Walcz jak dziewczyna wygrała walkę przez jednogłośną decyzję sędziów. Uczestnicy High League 4 mogli usłyszeć wspomniany singiel w trakcie wydarzenia, ponieważ Staśko wchodziła przy nim do oktagonu.

Po udanym debiucie w MMA Maja Staśko opublikowała pierwszy singiel. Aktywistka w piosence Walcz jak dziewczyna wymienia kilku rozpoznawalnych mężczyzn. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Maja […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →