Fot. Jakub Szafrański

Maja Staśko bierze się za rap. Działaczka pokazuje, jak to jest walczyć jak dziewczyna


19 września 2022

Podziel się newsem:

Po udanym debiucie w MMA Maja Staśko opublikowała pierwszy singiel. Aktywistka w piosence Walcz jak dziewczyna wymienia kilku rozpoznawalnych mężczyzn.

Maja Staśko publikuje rapowy singiel

Wczoraj, po debiutanckiej walce MMA, Maja Staśko podzieliła się pierwszą nagraną w życiu piosenką. Aktywistka społeczna zaprezentowała utwór Walcz jak dziewczyna stworzony na bicie BigJeda.

Zobacz: Krzysztof w piątek: tożsamość Maty, czyli medialne pozdrowienia spod kamienia

Realizacją wokali zajął się Kao, natomiast mix i mastering wykonał Biernol. Walcz jak dziewczyna to jednocześnie rozpoczęcie współpracy z wytwórnią Influenserzy Muzyki, która dopiero wchodzi na rynek.

W dwuminutowym utworze Staśko zwraca uwagę m.in. na mizoginię, przemoc słowną, hejt i molestowanie. Działaczka skierowała również kilka słów w kierunku TheNitroZyniaka, Krzysztofa Stanowskiego oraz Malika Montany. Z pierwszą dwójką Maja Staśko ma otwarty konflikt, natomiast jej debiutancka walka odbyła się podczas gali organizowanej przez szefa GM2L.

Maja Staśko – Walcz jak dziewczyna

Maja Staśko na High League

W sobotę, 17 września w Arenie Gliwice odbyła się czwarta edycja High League. Podczas ostatniej imprezy freak fightowej odbyło się dziewięć walk. Wśród zawodników znaleźli się m.in. Macias z White Widow, Josef Bratan, Artur Szpilka, Amadeusz „Ferrari” Roślik czy Paweł „Scarface” Bomba.

W gliwickiej Arenie miał miejsce również debiutancki pojedynek Mai Staśko. Aktywistka zmierzyła się z Mrs. Honey, czyli Ewą Wyszatycką. Autorka Walcz jak dziewczyna wygrała walkę przez jednogłośną decyzję sędziów. Uczestnicy High League 4 mogli usłyszeć wspomniany singiel w trakcie wydarzenia, ponieważ Staśko wchodziła przy nim do oktagonu.

Po udanym debiucie w MMA Maja Staśko opublikowała pierwszy singiel. Aktywistka w piosence Walcz jak dziewczyna wymienia kilku rozpoznawalnych mężczyzn. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →