zdjęcie promujące utwór „Stracić nadzieję”

Maria Sadowska i Maja Staśko pracują nad filmem o świecie youtuberów i Pandora Gate


31 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Maria Sadowska przyznała, że wraz z Mają Staśko rozpoczęły prace nad filmem fabularnym dotyczącym tematu Pandora Gate.

„Kryminaliści zarabiają ogromne pieniądze”

W rozmowie z dziennikarką portalu „Kozaczek” Maria Sadowska przyznała, że wraz z Mają Staśko pracują nad filmem fabularnym, który opowie o świecie polskiego YouTube’a, patostreamingu i freak fightów, a także o aferze Pandora Gate:

Pracujemy nad filmem na ten temat. Zaczęłyśmy już pracować razem z Mają Staśko, która też pisze o tym książkę (…). Pracujemy nad tematem, ale on będzie mówił nie tylko o Pandora Gate, tylko w ogóle o zjawisku patoinfluencerów, (…) jak to się stało, że w przestrzeni publicznej kryminaliści zarabiają ogromne pieniądze na mieszaniu w głowach naszym dzieciom.

Jak przyznała jednak reżyserka, prace są obecnie prowadzone na etapie pisania scenariusza, więc sporo czasu dzieli nas jeszcze od premiery filmu.

O pracy reżyserskiej Marii Sadowskiej więcej zaczęto mówić przy okazji filmu Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, który okazał się sporym sukcesem. Naprawdę głośno zrobiło się o niej przy okazji Dziewczyn z Dubaju. Ekranizacja kontrowersyjnej książki Piotra Krysiaka wywołała niemałe dyskusje w przestrzeni publicznej, choć – patrząc na opinie krytyków – ciężko nazwać ją wyjątkowo udaną. Z drugiej strony film przyciągnął do kin w ciągu pierwszych 10 dni 600 tysięcy widzów. Czy podobnie będzie w przypadku próby opowiedzenia o świecie patoinfluencerów?

Maria Sadowska o planach na film

Maria Sadowska przyznała, że wraz z Mają Staśko rozpoczęły prace nad filmem fabularnym dotyczącym tematu Pandora Gate. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać „Kryminaliści zarabiają ogromne pieniądze” W rozmowie z dziennikarką […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →