fot. Dagmara Szewczuk

Doda i Maria Sadowska łączą siły w wyczekiwanym singlu „Girls to buy”

Podziel się newsem:

Od dawna wyczekiwany wspólny utwór Dody i Marii Sadowskiej promujący film Dziewczyny z Dubaju już jest! Oto Girls to buy – muzyczny ogień!

Zaskakujące połączenie – Doda i Maria Sadowska nagrały wspólną piosenkę!

To musiało się wydarzyć! Doda i Maria Sadowska, choć mogłoby się wydawać, że pochodzą z dwóch zupełnie odmiennych artystycznych światów, przez kilka ostatnich lat współpracowały ze sobą przy głośnej produkcji kinowej – Dziewczyny z Dubaju. Artystki postanowiły połączyć siły nie tylko na planie filmowym, ale również w studiu muzycznym!

Zobacz również: „Dziewczyny z Dubaju” – Doda i Maria Sadowska maczają palce w filmie o seksbiznesie

Doda Girls to buy Maria Sadowska
Doda, Maria Sadowska – „Girls to buy „, okładka singla

Urodzinowy koncert Dody – na scenie Maria Sadowska i Lanberry

Efektem przecięcia się ich wrażliwości jest energetyczny singiel Girls to buy, który artystki jakiś czas temu wykonały wspólnie podczas wyjątkowego koncertu Dody z okazji jej urodzinowego zlotu fanów – FAKE LOVE PARTY by Doda. Oprócz Marii Sadowskiej na scenie stanęła również Lanberry – współautorka jednego z ostatnich przebojów DodyDon’t wanna hide.

Zobacz również: Doda przedstawia „Fake Love” i zapowiada czwarty solowy album

Doda – Girls to buy (feat. Maria Sadowska), Fake Love, Don’t wanna hide (feat. Lanberry)

Girls to buy – posłuchaj piosenki z filmu Dziewczyny z Dubaju!

Girls To Buy to utwór, który z pewnością wyróżni się na tle aktualnych list przebojów, bo co do tego, że na nie trafi, nie ma wątpliwości! Zadziorny, amerykański hip-hopowy vibe i odważny tekst to muzyczne zobrazowanie filmu Dziewczyny z Dubaju, z którego pochodzi piosenka. Ten międzynarodowy kinowy przebój już 25 marca ukaże się na DVD – nie przegapcie!

Doda feat. Maria Sadowska – Girls to buy

Od dawna wyczekiwany wspólny utwór Dody i Marii Sadowskiej promujący film Dziewczyny z Dubaju już jest! Oto Girls to buy – muzyczny ogień! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →