fot. Dagmara Szewczuk

Doda i Maria Sadowska łączą siły w wyczekiwanym singlu “Girls to buy”

Obserwuj nas na instagramie:

Od dawna wyczekiwany wspólny utwór Dody i Marii Sadowskiej promujący film Dziewczyny z Dubaju już jest! Oto Girls to buy – muzyczny ogień!

Zaskakujące połączenie – Doda i Maria Sadowska nagrały wspólną piosenkę!

To musiało się wydarzyć! Doda i Maria Sadowska, choć mogłoby się wydawać, że pochodzą z dwóch zupełnie odmiennych artystycznych światów, przez kilka ostatnich lat współpracowały ze sobą przy głośnej produkcji kinowej – Dziewczyny z Dubaju. Artystki postanowiły połączyć siły nie tylko na planie filmowym, ale również w studiu muzycznym!

Zobacz również: „Dziewczyny z Dubaju” – Doda i Maria Sadowska maczają palce w filmie o seksbiznesie

Doda Girls to buy Maria Sadowska
Doda, Maria Sadowska – “Girls to buy “, okładka singla

Urodzinowy koncert Dody – na scenie Maria Sadowska i Lanberry

Efektem przecięcia się ich wrażliwości jest energetyczny singiel Girls to buy, który artystki jakiś czas temu wykonały wspólnie podczas wyjątkowego koncertu Dody z okazji jej urodzinowego zlotu fanów – FAKE LOVE PARTY by Doda. Oprócz Marii Sadowskiej na scenie stanęła również Lanberry – współautorka jednego z ostatnich przebojów DodyDon’t wanna hide.

Zobacz również: Doda przedstawia „Fake Love” i zapowiada czwarty solowy album

Doda – Girls to buy (feat. Maria Sadowska), Fake Love, Don’t wanna hide (feat. Lanberry)

Girls to buy – posłuchaj piosenki z filmu Dziewczyny z Dubaju!

Girls To Buy to utwór, który z pewnością wyróżni się na tle aktualnych list przebojów, bo co do tego, że na nie trafi, nie ma wątpliwości! Zadziorny, amerykański hip-hopowy vibe i odważny tekst to muzyczne zobrazowanie filmu Dziewczyny z Dubaju, z którego pochodzi piosenka. Ten międzynarodowy kinowy przebój już 25 marca ukaże się na DVD – nie przegapcie!

Doda feat. Maria Sadowska – Girls to buy

Od dawna wyczekiwany wspólny utwór Dody i Marii Sadowskiej promujący film Dziewczyny z Dubaju już jest! Oto Girls to buy – muzyczny ogień! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →