Bartek Wiski, Kuba Sadowski

Doda przedstawia „Fake Love” i zapowiada czwarty solowy album


31 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Po 3 latach od wydania Doroty Doda zapowiada kolejny solowy album. Do sieci trafił singiel Fake Love. Sprawdź szczegóły.

Doda wraca z nowym singlem

Fake Love promuje czwarty solowy album Dody. Nie poznaliśmy jeszcze jego tytułu ani daty premiery. W opisie singla można jedynie przeczytać:

Fake Love to kolejny już utwór Dody, zapowiadający nadchodzący wielkimi krokami jej czwarty, solowy album. Najbarwniejsza artystka w Polsce, z niesamowitą dla siebie umiejętnością dzieli się z fanami swoją historią oraz tym czym jest uzależnienie od emocji i drugiego człowieka. Po raz pierwszy tak szczerze i otwarcie śpiewa o swoich uczuciach, bowiem z perspektywy czasu tytułowe „fake love” to jedyna forma miłości jaką zaznała od partnera. Artystka opowiada nam historię miłości, jednocześnie tak prawdziwej a zarazem tak fałszywej. Kłamstwo, które jest na tyle silne, że staje się prawdą, to tylko złudzenie. Kłamstwo, które dobrze opowiedziane roznieca miłość, która jest jednocześnie najszczerszą emocją… O tej dwoistości, manipulacji i utopii jest ten utwór. Fake Love ubrany w taneczne, klubowe brzmienie pozostanie w głowach słuchaczy na długo.

Utwór wykonany jest w głównej mierze po angielsku (drobna wstawka po polsku). Producentką teledysku jest sama Doda, a występuje w nim, chociażby znany z serialu Ślepnąc Od Świateł Kamil „Saful” Nożyński.

Doda – Fake Love

Przełomowy moment w karierze

Nadchodzący album może okazać się przełomowym dla kariery Dody. Pomimo że w 2019 wydała ona album Dorota, znajdowały się na nim covery utworów innych artystów. Nadchodzące wydawnictwo będzie więc pierwszym od ponad dekady, na którym usłyszymy autorską muzykę od Dody. Album Dorota w pierwszym tygodniu sprzedażowym zadebiutował na 4 miejscu zestawienia OLiS.

Po 3 latach od wydania Doroty Doda zapowiada kolejny solowy album. Do sieci trafił singiel Fake Love. Sprawdź szczegóły. Doda wraca z nowym singlem Fake Love promuje czwarty solowy album Dody. Nie poznaliśmy jeszcze jego tytułu ani daty premiery. W opisie singla można jedynie przeczytać: Fake Love to kolejny już utwór Dody, zapowiadający nadchodzący wielkimi […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →