kadr z klipu do utworu „Wjazd” Malika Montany

Malik Montana prezentuje refleksyjny singiel „Wjazd”


19 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Malik Montana prezentuje nowy singiel Wjazd, w którym przedstawia swoją bardziej refleksyjną stronę. Sprawdź szczegóły!

Tym razem na smutno

Malik Montana przyzwyczaił nas do regularnego wypuszczania singli, jednak w takiej odsłonie już dawno nie mieliśmy okazji go usłyszeć. Wjazd to refleksyjny utwór, okraszony klipem, który zgodnie z informacją zamieszczoną na jego początku jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Za bit do Wjazdu odpowiada Orphio, a autorem klipu jest William Thomas. Jak zawsze w przypadku Malika ciężko określić, czy utwór jest jedynie luźnym singlem, czy zwiastuje nowy album szefa GM2L, na który fani czekają już od blisko 3 lat.

Malik Montana – Wjazd prod. Orphio

Lato miesiącem Malika Montany

O tym, że lato jest miesiącem Malika Montany, nie trzeba nikogo szczególnie przekonywać. Wystarczy spojrzeć na listę hitów, jakie raper nagrał przez cały czas trwania jego kariery. Jak wypadają na żywo przed wielotysięczną publicznością? W relacji z koncertu podczas Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku pisaliśmy tak:

Pytanie o to, czy Malik Montana to hip-hop, pozostawiam PiH-owi. Czy sposób, w jaki szef GM2L rozegrał swój koncert, jest czymś wartym pochwały? Mocno wątpliwe, a ja powiedziałbym wręcz, że nie. Jednak czy liczba granych koncertów po małych miejscowościach, w dyskotekowych klubach, stanowi dla niego jakąś ujmę? Absolutnie. Bo okazuje się, że muzyka, która sprawdza się na takich imprezach, sprawdza się także na największym festiwalu rapowym w Polsce. 

Pozostając w temacie koncertów, Malik Montana podzielił się ostatnio krótkim przemyśleniem, dotyczącym niepokojącego ostatnio trendu wśród fanów rapu. Oto co może spotkać słuchacza, który wejdzie na scenę podczas jego show:

Kilka razy o tym mówiłem, żeby nie wchodzić, bo nie chcę, żeby komuś coś się stało. A taka zabawa może się tak skończyć, że ktoś wejdzie i ja odruchowo w obawie wypłacę sztukę na łeb. Musicie skumać, że scena to miejsce pracy i ja zawsze mam pełno adrenaliny, dając występ. 

Malik Montana prezentuje nowy singiel Wjazd, w którym przedstawia swoją bardziej refleksyjną stronę. Sprawdź szczegóły! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Tym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →