kadr z klipu do utworu „LDS” Alberto x Malik Montana x Kazior x Pappaisjappa

Co Cię spotka, jeśli wejdziesz Malikowi Montanie na scenę? Artysta odpowiada


16 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Malik Montana opowiedział o tym, dlaczego wchodzenie na scenę podczas jego koncertów może być niebezpieczne. Sprawdź!

W obawie wypłacę sztukę na łeb

Malik Montana podzielił się z fanami informacją dotyczącą trendu, który zdaje się, że niepokojąco przybrał w ostatnim czasie na sile, czyli wchodzenie fanów na scenę. Co się stanie, jeśli spróbujecie przerwać Malikowi show?

Kilka razy o tym mówiłem, żeby nie wchodzić, bo nie chcę, żeby komuś coś się stało. A taka zabawa może się tak skończyć, że ktoś wejdzie i ja odruchowo w obawie wypłacę sztukę na łeb. Musicie skumać, że scena to miejsce pracy i ja zawsze mam pełno adrenaliny, dając występ. 

Ciężko dziwić się takiej odpowiedzi rapera, patrząc chociażby na historię Young Multiego, którego fani wbiegli na scenę w trakcie koncertu w Pytkowicach, podczas gdy sam raper dostał tego samego dnia groźby śmierci, jeśli tylko wystąpi. Malikowi nie życzymy podobnej sytuacji, tym bardziej że raper planuje niedługo ogłosić trasę koncertową w związku z wyczekiwanym krążkiem szefa GM2L. Od wydania Import/Export minęło bowiem już blisko 3 lata. Szczegóły nowego albumu mamy również poznać przy okazji trasy.

Alberto x Malik Montana x Kazior x Pappaisjappa – LDS (prod. YoungKidd)

Malik Montana w Płocku, czyli remiza w każdym z nas

Malik Montana był jednym z licznych artystów, którzy wystąpili podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Jesteście ciekawi, jak poradził sobie szef GM2L przed liczną płocką publicznością? Sprawdźcie fragment naszej relacji:

Pytanie o to, czy Malik Montana to hip-hop, pozostawiam PiH-owi. Czy sposób, w jaki szef GM2L rozegrał swój koncert, jest czymś wartym pochwały? Mocno wątpliwe, a ja powiedziałbym wręcz, że nie. Jednak czy liczba granych koncertów po małych miejscowościach, w dyskotekowych klubach, stanowi dla niego jakąś ujmę? Absolutnie. Bo okazuje się, że muzyka, która sprawdza się na takich imprezach, sprawdza się także na największym festiwalu rapowym w Polsce. 

Malik Montana opowiedział o tym, dlaczego wchodzenie na scenę podczas jego koncertów może być niebezpieczne. Sprawdź! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →