kadr z „FIVIO FOREIGN FT. MALIK MONTANA | NOWA PIOSENKA | NEW SONG UNRELEASED | CLOUT FESTIVAL WARSZAWA 2022”

Malik Montana i Fivio Foreign nagrali wspólny numer, który zagrali razem podczas Clout Festivalu


14 lipca 2022

Podziel się newsem:

Malik Montana i Fivio Foreign wystąpili wczoraj na Clout Festivalu. W trakcie występu amerykańskiego rapera na scenie pojawił się szef GM2L, by wykonać z nowojorczykiem wspólny utwór.

Malik Montana i Fivio Foreign nagrali razem track

Wczoraj w Expo XXI w Warszawie wystartował pierwszy dzień Clout Festival 2022. W line-upie znaleźli się m.in. Rusina z Vkiem, Malik Montana, Lil Pump, Fivio Foreign oraz Key Glock. Prezes GM2L rozpoczął koncert o 19:00, jednak – jak się okazało cztery godziny później – nie wszedł na scenę tylko raz. W trakcie występu Fivio Foreigna Amerykanin zaprosił stołecznego nawijacza, by wykonali razem ich wspólny kawałek. Do spotkania raperów doszło na początku lipca. Wówczas Montana opublikował stories na Instagramie, na którym widzieliśmy Foreigna.

Zobacz: Malik Montana zna się chyba z każdym. Fivio Foreign kolejnym gościem na płycie?

W ostatnim czasie Malik spotkał się również z inną zagraniczną gwiazdą – Smokepurppem. Raperzy przecięli się w studiu GM2L dzień przed występem Amerykanina w Warszawie.

Jest jeszcze szansa, by pójść na Clout Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Wspomniana impreza zakończy dopiero dzisiaj w nocy. Niezdecydowani jeszcze mogą wziąć udział w Clout Festivalu. Ostatnie wejściówki dostępne są na stronie Biletomat.pl, jednak tylko do 20:00, więc spieszcie się z zakupem! Po wczorajszej dawce trapu dziś również czeka na uczestników nie lada line-up. Dziś w stolicy zagrają m.in. Jack Harlow, A$AP Ferg, DaBaby oraz City Morgue. Bramki zostaną otwarte o 15:00, a trzy godziny później imprezę rozpoczną White Widow i GUGU Gang.

Malik Montana i Fivio Foreign wystąpili wczoraj na Clout Festivalu. W trakcie występu amerykańskiego rapera na scenie pojawił się szef GM2L, by wykonać z nowojorczykiem wspólny utwór. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują […]

Ostatnia szansa, by kupić bilet na Clout Festival 2022

Biletomat.pl
755 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →