kadr z teledysku „Self Made”

Malik Montana nie ma wątpliwości, kto zostanie kolejną kobiecą gwiazdą muzyki


09 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Malik Montana twierdzi, że nastoletnia Viki Gabor to przyszłość polskiej muzyki. Założyciel GM2L uważa, że będzie ona „wiodącą artystką” w naszym kraju.

Malik Montana wskazuje artystkę, której żadna raperka nie podoła

W jednej z ostatnich wypowiedzi Malik Montana wskazał Viki Gabor, piętnastoletnią artystkę, jako przyszłość polskiej muzyki rozrywkowej. Jak podaje serwis Glamrap, Malik zauważa u młodej piosenkarki zagraniczne wpływy, które mają pomóc w jej rozwoju.

Zobacz: Malik Montana publikuje wyczekiwaną Panoramę, ale pod innym tytułem

Jest mega utalentowaną artystką. Właściwie kwestia tego wieku… Widzę na tych portalach, że ona operacje itp., itd. Dla mnie to jest zwykły ból d*py tych ludzi. Widzą młodą dziewczynę z talentem i próbują podcinać skrzydła. U mnie było praktycznie tak samo. Myślę, że to jest mega ch*jowe z ich strony. Powinni po prostu docenić talent muzyczny, jaki ma Viki Gabor. Jak już będzie miała 18 lat, to będzie jedną z wiodących artystek w Polsce. Takich naprawdę mainstreamowych, zaje*istych. Abstrahując od tego, że teraz robi fajną muzę, to jest mega świeża. Często, jak słucham muzyki popowej, to czuję taki cringe, a u Viki Gabor tego w ogóle nie mam. Słychać, że ma influence brytyjski, UK i stylówka. Dajcie dziewczynie jeszcze 3 lata i doszczętnie rozwali ze strony żeńskiej polską muzykę. I nie będzie tam miała podjazdu żadna raperka, żadna inna śpiewająca kobieta. Wspomnicie moje słowa.

– powiedział.

To nie pierwszy raz, kiedy zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 i Malik Montana mówią o sobie wzajemnie. W trakcie marcowego wywiadu Viki Gabor pozytywnie wypowiadała się na temat szefa Get Money Live Life oraz przyznała, że jest jego fanką.

Malik Montana x DaChoyce & The Plug – Jetlag

Malik Montana zagra na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W tym roku giżycka impreza Mazury Hip Hop Festiwal obchodzi dwudziesty jubileusz. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 lipca. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają do Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia pula wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! 

Wśród zaproszonych artystów jest właśnie Malik Montana. Oprócz niego na scenie pojawi się również inny zawodnik GM2L – Diho. Wśród występujących znaleźli się też m.in. Guzior, Pezet, Szpaku, RusinaYoung Leosia, Słoń, Oliwka Brazil, Jan-rapowanie, Gibbs, Białas czy Tede.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– zachęcają organizatorzy

Malik Montana twierdzi, że nastoletnia Viki Gabor to przyszłość polskiej muzyki. Założyciel GM2L uważa, że będzie ona „wiodącą artystką” w naszym kraju. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Malik Montana na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →