kadr z klipu do utworu „Hoofd Teeh” Bizzeya, Bokoesama i Malika Montany

Malik Montana gościnnie u rapera z Holandii


06 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Malik Montana znany jest jako najczęściej współpracujący z zagranicznymi artystami polski raper. Sprawdźcie jego nową kooperację.

Król zagranicznych współprac

Zagraniczne współprace Malika Montany już przestały w zasadzie dziwić. Szef GM2L bardzo często zaprasza gości z Europy i nie tylko na swoje numery. Przewinęli się u niego już między innymi Farid Bang, DaChoyce czy Maxwell. Tym razem jednak to Malik pojawił się gościnnie u Bizzeya, jednego z bardziej znanych raperów z Holandii. Oprócz polskiego rapera na Hoofd Teeh możemy usłyszeć także Bokoesama. Autorami bitu są Yung Felix, Barttelini i Cesqeaux, a za klip odpowiada Bruno Rozet.

Bizzey – Hoofd Teeh ft. Malik Montana & Bokoesam (prod. Yung Felix, Barttelini & Cesqeaux)

Malik Montana w koncertowej gorączce

Ostatnie kilka miesięcy przyniosło nam sporo hitów od Malika, które regularnie można usłyszeć w rozmaitych DJ setach i na imprezach. Czemu by więc nie sprawdzić, jak brzmią na żywo? Już tego lata będzie ku temu wiele okazji. Najbliższa już 18 czerwca podczas Amfiteatr Hiphop Festiwalu we Wrześni, gdzie oprócz niego zagrają Paluch, KęKę i Jeden. Na trasie z tym wydarzeniem szef GM2L zajedzie także do Gorzowa Wielkopolskiego (24 czerwca) oraz Opola (5 sierpnia). To zresztą niejedyne festiwale, na których wystąpi Malik Montana tego lata. Zobaczyć go będzie można także na XX edycji Mazury Hip Hop Festiwal, która wystartuje 14 lipca, na Hiphop Festiwalu w Dąbiu 6 sierpnia oraz w specjalnym składzie z duetem Avi x Louis Villain i Miszelem 25 czerwca w Poznaniu. Pośród solowych planów Malika na najbliższe miesiące jest koncert w Bolesławcu 2 lipca. Bilety na wszystkie te wydarzenia są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Malik Montana znany jest jako najczęściej współpracujący z zagranicznymi artystami polski raper. Sprawdźcie jego nową kooperację. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Król zagranicznych współprac Zagraniczne współprace […]

Kup bilety na koncerty Malika Montany!

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →