Czy Malik Montana szykuje kolejną zagraniczną kooperację? Wszystko na to wskazuje


16 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Malik Montana na swoim koncie ma już kilkanaście zagranicznych kooperacji. Wszystko wskazuje na to, że ta liczba wkrótce jeszcze się powiększy. Bowiem na horyzoncie jawią się już kolejne współprace, tym razem z gwiazdami niemieckiej sceny hip-hopowej.

Malik Montana, czyli Mr International

Słowo Mr International w kontekście Malika Montany absolutnie nie jest przesadzone. Na jego ostatnim albumie mieliśmy możliwość posłuchać kilku zagranicznych zwrotek, które rzucili między innymi HaftbefehlMilionair, czy Bonez. Ponadto raper wielokrotnie współpracował także z producenckim kolektywem Dio Mudara.

Co ciekawe, pierwszym utworem Malika Montany, jaki usłyszałem nie był żaden z polskich utworów, a właśnie zagraniczna kooperacja z 2014 roku. Wówczas mało znany w Polsce Malik pojawił się gościnnie w kawałku Fat Trela. Amerykański raper, obecnie podpisany w Atlantic Records, należał w tamtym czasie do Maybach Music należącego do Ricka Rossa.

Fat Trel feat. Malik Montana – Bad Bitch

Kolejne kooperacje w drodze?

Do wyżej wymienionych przeze mnie współprac Malika, prawdopodobnie dołączą kolejne i to z najwyższej półki. Na socialach rapera ostatnimi czasy pojawiają się zdjęcia, a także filmy, na których widzimy między innymi Eight O z Bez Bazara Gang.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@lx_offiziell @hany439 @eightobbg

Post udostępniony przez Malik Montana (@donmalikmontana)

Eight O – GESCHÄFT

Natomiast wczoraj, na Instagramie Malika pojawił się sam Gzuz, czyli aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich raperów, ale przede wszystkim członek legendarnego 187 Strassenbande.

Gzuz – Donuts

Oprócz wspólnego zdjęcia, Malik zamieścił także krótki filmik, na którym Gzuz mówi kilka zdań po polsku. Z ust niemieckiego rapera usłyszeliśmy coraz bardziej popularny zwrot je*ać kapusi, a także fura, skóra i komóra. Co ciekawe, zwrot je*ać kapusi, jest błędny, ponieważ w liczbie mnogiej tego słowa powinno być kapusiów, więc jeżeli macie ochotę używać tego zwrotu, róbcie to poprawnie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

From Hamburg with Love

Post udostępniony przez Malik Montana (@donmalikmontana)

No cóż, pozostaje nam czekać na muzyczne efekty ostatnich spotkań Malika Montany, które miejmy nadzieję będą jeszcze lepsze od poprzednich. Natomiast, kilka dni temu w sieci wylądował oficjalny remix utworu In My Bones, Ray’a Daltona, wykonany przez polskiego rapera.

Ray Dalton – In My Bones – Malik Montana Remix

Malik Montana na swoim koncie ma już kilkanaście zagranicznych kooperacji. Wszystko wskazuje na to, że ta liczba wkrótce jeszcze się powiększy. Bowiem na horyzoncie jawią się już kolejne współprace, tym razem z gwiazdami niemieckiej sceny hip-hopowej. Malik Montana, czyli Mr International Słowo Mr International w kontekście Malika Montany absolutnie nie jest przesadzone. Na jego ostatnim […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.