kadr z teledysku „Click Clack Bang” / kadr z teledysku „Slime Them”

Malik Montana zna się chyba z każdym. Fivio Foreign kolejnym gościem na płycie?


05 lipca 2022

Podziel się newsem:

Malik Montana po raz kolejny udowadnia, że jego międzynarodowe koneksje sięgają bardzo daleko. Tym razem warszawiak pochwalił się, że spędzał czas z Fivio Foreignem.

Malik Montana feat. Fivio Foreign? To możliwe

Prezes Get Money Live Life nie próżnuje w poszerzaniu swoich międzynarodowych kontaktów. Wczoraj na Instagramie Malik Montana opublikował stories, na którym widać Fivio Foreigna. Nie potwierdzono, by spotkanie twórców miało charakter artystyczny, jednak nie można tego wykluczyć.

Zobacz: Czy Malik Montana kiedyś się zatrzyma? Kolejny rekordowy wynik w serwisie Spotify

fivio foreign malik montana
Fivio Foreign u Malika Montany, screenshot, źródło: grupa Sajko

W ostatnim czasie Malik spotkał się również z inną zagraniczną gwiazdą – Smokepurppem. Raperzy przecięli się w studiu GM2L dzień przed występem Amerykanina w Warszawie. Smokepurpp zagrał wówczas z NLE Choppą w ramach cyklu Lato w Plenerze 2022. Montana już kilka miesięcy temu informował, że pracuje nad projektem, na którym znajdą się same zagraniczne featuringi. Obok rapera pojawiali się już Dosseh, Stormzy i Headie One. Na razie jednak nie znamy szczegółów dotyczących wydawnictwa.

Fivio Foreign i Malik Montana wystąpią na Clout Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Fani amerykańskiego trapu już w przyszłym tygodniu będą mieli okazję do świętowania. 13 i 14 lipca w Expo XXI w Warszawie odbędzie się Clout Festival 2022, podczas którego pojawi się aż dwunastu raperów zza oceanu. Line-up imprezy zasilili DaBaby, A$AP Ferg, Jack Harlow, Lil Pump, Fivio Foreign, Key Glock, Morgue, Unotheactivist, Maxo Kream, DDG, Lucki i Sofaygo.

Oprócz reprezentacji Stanów podczas Clout Festival 2022 znalazło się miejsce także dla Polaków. Podczas imprezy pojawią się również Malik Montana, Young Multi, White Widow x GUGU, Rusina x Vkie. Otwarcie bramek zaplanowano na 15:00. Karnety oraz wejściówkę Comfort Pass znajdziecie na Biletomat.pl.

Malik Montana po raz kolejny udowadnia, że jego międzynarodowe koneksje sięgają bardzo daleko. Tym razem warszawiak pochwalił się, że spędzał czas z Fivio Foreignem. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Malik Montana i Fivio Foreign na Clout Festival 2022

Biletomat.pl
445 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →