kadr z klipu do utworu Malika Montany, Kaziora, Alberto i Pappaisjappa „LDS"

Malik Montana prezentuje nowy singiel. Czy Rzeszów jest na to gotowy?


05 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Malik Montana prezentuje nowy singiel, a na feacie m.in. Alberto. Okazja, by usłyszeć ten singiel na żywo już 13 sierpnia w Rzeszowie.

Malik prezentuje nowy singiel. Będzie kolejny hit?

Malik Montana wraca z kolejnym singlem. Na LDS szef GM2L zaprosił swoich podopiecznych. Oprócz niego w singlu usłyszeć można Alberto, Kaziora i amerykańskiego rapera Pappaisjappa. Za produkcję numeru, który trafi na oczekiwany od bardzo dawna GM2L Mixtape, odpowiada YoungKidd. Autorem klipu do utworu jest William. Czy LDS stanie się hitem? Jest na to duża szansa. Trudno nie zauważyć, że w ostatnich miesiącach Malik ma prawdziwy patent na tworzenie hitów. Wystarczy wspomnieć o utworze Jetlag nagranym wspólnie z DaChoyce, który pobił liczbę odsłuchów polskiego utworu w ciągu pierwszej doby od premiery (1 144 105 odsłuchań). Nie mniejszą furorę zrobiły Rundki czy Papuga, gdzie gościnnie wraz z Quebonafide wsparł Matę. Jedna z najbliższych okazji, by zobaczyć Malika i usłyszeć, jak jego wielkie hity sprawdzają się na żywo już 13 sierpnia w Rzeszowie w klubie Aloha.

Alberto x Malik Montana x Kazior x Pappaisjappa – LDS (prod. YoungKidd)

Malik Montana zagra w Rzeszowie!

Okazja, by usłyszeć Malika na żywo, nadarzy się już naprawdę niedługo. Szef GM2L jest bowiem w trakcie letniej trasy koncertowej, na której zgłasza swój akces do miana rapowego króla tegorocznych wakacji. Na swojej drodze zawędruje do Rzeszowa, gdzie 13 sierpnia wystąpi w klubie Aloha. Kto wie? Może zaprezentuje nam na żywo LDS? Bilety na rzeszowski koncert Malika Montany są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się! Wciąż dostępna jest pierwsza, tańsza pula!

Malik Montana prezentuje nowy singiel, a na feacie m.in. Alberto. Okazja, by usłyszeć ten singiel na żywo już 13 sierpnia w Rzeszowie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Malik Montana w Rzeszowie!

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →