kadr z teledysku „Bryła”

Malik Montana razem z Kronkel Domem i Bibicem w klubowym singlu


09 września 2022

Podziel się newsem:

Reprezentacja GM2L nieustannie publikuje kolejne numery. Tym razem Malik Montana wraz z Kronkel Domem i King Bibicem serwują słuchaczom klubowy utwór.

Klubowy hit od GM2L

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutowała Bryła od ekipy Get Money Live Life w składzie: Malik Montana, Bibic, Kronkel Dom. Produkcją bitu zajął się OLEK, który pracuje z Montaną niemal od początku kariery stołecznego nawijacza.

Zobacz: Malik Montana prezentuje refleksyjny singiel Wjazd

W południe na YouTube ukazał się teledysk do wspomnianego singla. Zdjęcia do wideo wykonali Artur Mazur oraz Bartek Gala, natomiast za reżyserię odpowiada Distressed Therapy. Edycja i efekty specjalne to dzieło Jakuba Jarocha.

Malik Montana, Kronkel Dom, Bibic – Bryła (Club Edit)

Wytwórnia Montany stawia na single

W ostatnich miesiącach próżno szukać w katalogu GM2L pełnoprawnych projektów. Ostatnim wydawnictwem wypuszczonym pod szyldem stołecznej wytwórni jest Miejska Dżungla EP od Alberto. Reszta podopiecznych Malika, tj. Francuz Mordo, Kazar, Kronkel Dom, Bibic, Josef Bratan, Kazior i Diho skupiają się przede wszystkim na wydawaniu singli. Kolejne utwory trafiają na kanał w regularnych odstępach, a każdy z nich generuje średnio kilkaset odsłon pod teledyskami. Ostatnim klipem (bez udziału Malika Montany), który obejrzano ponad milion razy, jest Polak od Diho. Utwór trafił na rynek pod koniec czerwca.

Diho – Polak

Nie wiadomo, kiedy doczekamy się kolejnego projektu od któregoś z członków GM2L. Malik Montana jakiś czas temu zapowiadał, że ma w planach kilka projektów, w tym jeden z wyłącznie zagranicznymi gośćmi. Raper jednak nie zdradza żadnych szczegółów, jedynie czasem publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z gwiazdami spoza Polski. Jednym z potwierdzonych gości jest Fivio Foreign, z którym Malik wykonał wspólny numer podczas Clout Festivalu.

Reprezentacja GM2L nieustannie publikuje kolejne numery. Tym razem Malik Montana wraz z Kronkel Domem i King Bibicem serwują słuchaczom klubowy utwór. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →