kadr z teledysku „Bryła”

Malik Montana razem z Kronkel Domem i Bibicem w klubowym singlu


09 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Reprezentacja GM2L nieustannie publikuje kolejne numery. Tym razem Malik Montana wraz z Kronkel Domem i King Bibicem serwują słuchaczom klubowy utwór.

Klubowy hit od GM2L

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutowała Bryła od ekipy Get Money Live Life w składzie: Malik Montana, Bibic, Kronkel Dom. Produkcją bitu zajął się OLEK, który pracuje z Montaną niemal od początku kariery stołecznego nawijacza.

Zobacz: Malik Montana prezentuje refleksyjny singiel Wjazd

W południe na YouTube ukazał się teledysk do wspomnianego singla. Zdjęcia do wideo wykonali Artur Mazur oraz Bartek Gala, natomiast za reżyserię odpowiada Distressed Therapy. Edycja i efekty specjalne to dzieło Jakuba Jarocha.

Malik Montana, Kronkel Dom, Bibic – Bryła (Club Edit)

Wytwórnia Montany stawia na single

W ostatnich miesiącach próżno szukać w katalogu GM2L pełnoprawnych projektów. Ostatnim wydawnictwem wypuszczonym pod szyldem stołecznej wytwórni jest Miejska Dżungla EP od Alberto. Reszta podopiecznych Malika, tj. Francuz Mordo, Kazar, Kronkel Dom, Bibic, Josef Bratan, Kazior i Diho skupiają się przede wszystkim na wydawaniu singli. Kolejne utwory trafiają na kanał w regularnych odstępach, a każdy z nich generuje średnio kilkaset odsłon pod teledyskami. Ostatnim klipem (bez udziału Malika Montany), który obejrzano ponad milion razy, jest Polak od Diho. Utwór trafił na rynek pod koniec czerwca.

Diho – Polak

Nie wiadomo, kiedy doczekamy się kolejnego projektu od któregoś z członków GM2L. Malik Montana jakiś czas temu zapowiadał, że ma w planach kilka projektów, w tym jeden z wyłącznie zagranicznymi gośćmi. Raper jednak nie zdradza żadnych szczegółów, jedynie czasem publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z gwiazdami spoza Polski. Jednym z potwierdzonych gości jest Fivio Foreign, z którym Malik wykonał wspólny numer podczas Clout Festivalu.

Reprezentacja GM2L nieustannie publikuje kolejne numery. Tym razem Malik Montana wraz z Kronkel Domem i King Bibicem serwują słuchaczom klubowy utwór. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Klubowy hit od […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →