kadr z klipu do utworu „Over Your Head" Lil Uzi Verta i Future'a

Lil Uzi Vert rzucił telefonem w tłum. Ucierpiała fanka


06 lipca 2022

Podziel się newsem:

Lil Uzi Vert podczas występu na Wireless Festival rzucił w tłum znalezionym na scenie telefonem. Jedna z fanek okupiła to rozbitą głową. Sprawdź szczegóły.

Lil Uzi Vert rzucił telefonami w tłum

Wyjątkową bezmyślnością popisał się Lil Uzi Vert, który 1 lipca występował w londyńskim Crystal Palace podczas Wireless Festival. W pewnym momencie raper znalazł na scenie nienależący do niego telefon. Uznał więc za dobry pomysł, by… rzucić nim w zgromadzony tłum. Telefon trafił w głowę jedną z fanek, którą zakrwawioną bardzo szybko wyprowadziła obsługa festiwalu. Pechowa festiwalowiczka nagrała wideo, w którym opowiada o całym zajściu. Trafiła do szpitala z rozbitą głową. Według jej wiedzy właściciel telefonu się odnalazł.

Nagranie z całego zajścia

@ccornonmycob #duet with @ac15500 #wireless #liluzivert #wireless2022 @Lil Uzi Vert @Wireless Festival ♬ original sound – 🌀👽

Słowo w obronie Uziego

Do całej sytuacji odniosła się osoba z bliskiego otoczenia Lil Uzi Verta, która specjalnie dla magazynu XXL skomentowała ją w następujący sposób:

Podczas setu Uziego na Wireless Fest fani rzucili wiele telefonów komórkowych na scenę i niechcący go uderzyli. On jedynie próbował oczyścić scenę z telefonów, że uniknąć poślizgnięcia i bezpiecznie kontynuować swój występ – nigdy nie kierował tego celowo w konkretną osobę.

Uderzona w głowę dziewczyna odniosła się do tego, mówiąc:

Owszem, drugi chłopak, którego telefon również uderzył, trzyma się na nogach, a koleś, któremu rzucono telefon, odzyskał go bez uszkodzeń.

Nie wiadomo, czy wobec Verta zostaną wyciągnięte konsekwencje w związku z całym zajściem. Jedno jest jednak pewne. Następnym razem zastanowi się dwa razy, zanim rzuci czymś w tłum na koncercie.

Lil Uzi Vert podczas występu na Wireless Festival rzucił w tłum znalezionym na scenie telefonem. Jedna z fanek okupiła to rozbitą głową. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →