fot. Erika Goldring/FilmMagic

Lil Uzi Vert sprawił sobie prezent i kupił… planetę


24 lipca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Lil Uzi Vert zasłynął ostatnio nie z wydawania muzyki, a z ekscentrycznych wydatków. Po tym, jak wprawił sobie w czoło diament wydawałoby się, że nie zaskoczy już niczym. A jednak?

Lil Uzi Vert znowu to robi

Raper bez dwóch zdań ma spore zaplecze artystyczne i wie, jak kłaść słowa na bity, aczkolwiek ostatni rok to dla niego głównie promocja czynami społecznymi. Napracował się wszak w 2020 – wówczas ukazał się jego drugi studyjny album, Eternal Atake. Lil Uzi Vert spalał się przy nim przez ponad dwa lata, od czasu wydania debiutu, co zresztą zaowocowało świetnymi wynikami sprzedaży. W tym samym roku wypuścił również kolaboracyjny krążek z Futurem zatytułowany Pluto x Baby Pluto. Promujące go single również wykręciły naprawdę satysfakcjonujące liczby – w przeciwnym razie przecież artysta nie mógłby balować tak, jak baluje już od jakiegoś czasu.

Future & Lil Uzi Vert – Over Your Head [Official Music Video]

Jakiś czas temu o raperze zrobiło się głośno, ponieważ wszczepił sobie w czoło różowy diament o wartości bagatela 24 milionów dolarów. Jak sam stwierdził – było to zabezpieczenie przed ewentualnym zgubieniem cennego kamienia. Artystę tuż po tym widywano “z pustym” czołem, a on sam – z różnych, niepotwierdzonych względów – rozważa nad wprawieniem go w pierścień.

Teraz znowu mówią o nim wszystkie media, ponieważ jako pierwszy człowiek dokonał zakupu… planety.

Prezent jak na osiemnaste urodziny w 2016

Swego czasu był taki boom na kupowanie sobie w prezencie gwiazd. Dostawało się dokument, dumny akt własności, potwierdzający, że gwiazda taka i taka, należy do takiej a takiej osoby. Bez teleskopu to ich się wypatrzeć nie dało, upominek raczej był z tych ckliwych, słodkich, może nawet romantycznych. Pamiętam tę modę właśnie z okresu osiemnastek, czyli jakieś 6-7 lat temu. Lil Uzi Vert cofnął się w czasie?

Przeczytaj: Kanye West lada moment wyda nowy album

Raper jest na prostej drodze do nabycia planety ASP-127b. Owe ciało niebieskie to gazowy olbrzym, o około 1,4 razy większy od Jowisza. Na Twitterze wpis o tym zamieściła Grimes, kanadyjska piosenkarka, prywatnie żona Elona Muska.

Co sądzicie o tym zakupie rapera?

Lil Uzi Vert zasłynął ostatnio nie z wydawania muzyki, a z ekscentrycznych wydatków. Po tym, jak wprawił sobie w czoło diament wydawałoby się, że nie zaskoczy już niczym. A jednak? Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →