Wu-Tang: An American Saga – zobacz zwiastun serialu o kultowym składzie hip-hopowym

Obserwuj nas na instagramie:

Platforma Hulu zaprezentowała pierwszą zapowiedź serialu Wu Tang: An American Saga. Produkcja będzie opowiadać historię jednego z najpopularniejszych hip-hopowych składów w świecie muzyki – Wu-Tang Clan.

4 września na platformie Hulu zadebiutuje nowa produkcja – Wu-Tang: An American Saga. Będzie to serial opowiadający historię legendarnego hip-hopowego składu – Wu-Tang Clan.

Wu-Tang: An American Saga – opis serialu

Wu Tang: An American Saga będzie 10-odcinkowym serialem platformy Hulu. Produkcja inspirowana jest dwoma publikacjami autorstwa RZA, czyli jednego z członków Wu-Tang Clan. Chodzi o pozycje The Wu-Tang Manual oraz The Tao of Wu. Scenarzyści korzystali także po prostu z historii zespołu.
Akcja rozgrywać się będzie w latach 90. w Nowym Jorku. W serialu śledzić będziemy historię Bobby’ego Diggsa (RZA), który stara się zjednoczyć grupę kilkunastu młodych, czarnoskórych mężczyzn, którzy rozdarci są między przestępczością a muzyką. Jak wiadomo, ostatecznie skład osiąga ogromny sukces w świecie muzyki i staje się legendą.

Wu-Tang: An American Saga – zobacz zwiastun:


Wu-Tang Clan

Wu-Tang Clan to amerykański skład hip-hopowy, która powstała 1992 roku w Nowym Jorku.

Oryginalny skład Wu-Tang Clan to dziesięciu MC: RZA, GZA, Ol’ Dirty Bastard (zmarł w 2004 roku), Method Man, Raekwon, Ghostface Killah, Inspectah Deck, U-God, Masta Killa i Cappadonna.

Zespół ma na swoim koncie siedem albumów. Ostatni z nich – Once Upon a Time in Shaolin ukazał się w jednej kopii w 2015 roku.

Grupa po raz pierwszy wystąpiła w Polsce w warszawskiej Stodole w 2007 roku.

Wu-Tang Clan na Fest Festival 2019

Kultowy skład w akcji będzie można zobaczyć podczas pierwszej edycji Fest Festival w Chorzowie. Bilety jednodniowe i karnety są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Platforma Hulu zaprezentowała pierwszą zapowiedź serialu Wu Tang: An American Saga. Produkcja będzie opowiadać historię jednego z najpopularniejszych hip-hopowych składów w świecie muzyki – Wu-Tang Clan. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →