miniaturka z livestreama Lil Wayne'a

Lil Wayne przyznał, że od 19 roku życia nie je fast foodów i nigdy nie ćwiczył


27 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Lil Wayne w podcaście Zane’a Lowe’a dla Apple Music przyznał, że od dziewiętnastego roku życia nie je żadnych fast foodów i nigdy nie ćwiczył.

„Nie podniósłbym sztangi”

Lil Wayne niedawno pojawił się w podcaście Apple Music’s Zane’a Lowe’a, aby porozmawiać o najnowszym singlu Kant Nobody, promującym jego nadchodzący album Tha Carter VI. W pewnym momencie rozmowa zboczyła jednak na tory niedotyczące muzyki. Raper szczegółowo opisał swoje nawyki żywieniowe i przyznał, że od czasu, jak skończył 19 lat, korzysta z usług osobistego kucharza. W efekcie nie jadł fast foodów od 20 lat i nie jest w stanie przypomnieć sobie nawet zapachu dań z McDonald’s:

Kiedy miałem 19 lat przeprowadziłem się do Miami. Pochodzę z Nowego Orleanu, moja mama jest szefem kuchni, a to miasto jest szalone, jeśli chodzi o jedzenie. Była bardzo szczęśliwa z powodu mojej przeprowadzki. Jedną rzeczą, której naprawdę dla mnie chciała, to bym zatrudnił swojego szefa kuchni. Więc od 19. roku życia po dziś dzień korzystam z usług osobistego kucharza. Nie zjadłem od tamtego czasu fast fooda. Nie wiem, jak pachnie McDonald’s.

W tej samej rozmowie Lil Wayne przyznał, że nigdy nie ćwiczył na siłowni i nie byłby w stanie podnieść sztangi.

Lil Wayne – Kant Nobody ft. DMX

Tha Carter powraca z szóstą odsłoną

Lil Wayne singlem Kant Nobody potwierdził, jego legendarna seria albumów powróci w szóstej odsłonie! Krążki o tytule Tha Carter zawsze przynosiły Weezy’emu największe sukcesy. Wystarczy wspomnieć, że każda z dotychczasowych odsłon pokryła się platyną, co w przypadku Stanów Zjednocznych oznacza sprzedaż minimum miliona egzemplarzy. Najgłośniejsza z pięciu dotychczasowych części, Tha Carter III zdobyła wyróżnienie ośmiokrotnej (!) platynowej płyty. Nie znamy jeszcze daty premiery Tha Carter VI, jednak bez wątpienia wiele osób na świecie wyczekuje premiery i kontynuacji swoistej legendy.

Lil Wayne w podcaście Zane’a Lowe’a dla Apple Music przyznał, że od dziewiętnastego roku życia nie je żadnych fast foodów i nigdy nie ćwiczył. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →