fot. Kevin Winter/Getty

Drake ogłosił Young Money Reunion. Wspólny koncert już niedługo


14 lipca 2022

Podziel się newsem:

Jak obiecał, tak zrobił. Drake po zapowiedzi „wielkiego ogłoszenia” poinformował o kolejnych ruchach. Jednym z nich będzie ponowne spotkanie się ekipy Young Money na scenie.

Young Money wraca, by razem wystąpić

Na początku tygodnia Drake zapowiadał podczas transmisji na żywo, że w środę będzie miał dla fanów „wielkie ogłoszenie”. Zagraniczne media przypuszczały, że Drizzy szykuje kolejną dawkę muzyki po wydaniu Honestly, Nevermind lub powrót OVO Fest do Toronto. Okazało się, że tylko część z tych spekulacji miało odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Zobacz: Drake ma „wielkie ogłoszenie”, ale jeszcze chwilę potrzyma nas w niepewności

Jak podał artysta, w tym roku OVO Fest się nie odbędzie. Nie oznacza to jednak, że impreza została całkowicie zlikwidowana. Raper szykuje się do zmodyfikowania festiwalu, by miał on zasięg międzynarodowy z okazji dziesiątego jubileuszu wydarzenia. Zamiast tego Drake zorganizował trzy wydarzenia w ramach October World Weekend: Road to OVO Fest Tour.

Pracuję obecnie nad zorganizowaniem OVO Fest na całym świecie w 2023 roku, ale oczywiście chcielibyśmy wykręcić coś w mieście tego lata. Więcej ogłoszeń wkrótce

– napisał na Instagramie Drake.

Całość odbędzie się od 28 lipca do 1 sierpnia w rodzinnym mieście Drizzy’ego. Pierwszego dnia w History odbędzie się specjalny set All Canadian North Stars, jednak nie do końca wiadomo, czym on będzie. Dzień później w Budweiser Stage zagrają Chris Brown oraz Lil Baby. Pierwszego dnia sierpnia, w tej samej lokalizacji, będzie miało miejsce wydarzenie symboliczne. Obok Drake’a wystąpią Lil Wayne oraz Nicki Minaj w ramach Young Money Reunion. To pierwszy raz od lat, kiedy trio zagra razem na scenie. Serwis rap-up.com podkreśla, że Nicki Minaj już w marcu zapowiadała trasę Big 3, w którą miała ruszyć razem z Drakiem i Lil Wayne’em.

Tak, oczywiście, że wiele razy o tym dyskutowaliśmy. To naprawdę tylko kwestia timingu.

– zapewniała.

Jak obiecał, tak zrobił. Drake po zapowiedzi „wielkiego ogłoszenia” poinformował o kolejnych ruchach. Jednym z nich będzie ponowne spotkanie się ekipy Young Money na scenie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →