Drake pobił historyczny rekord Apple Music w zaledwie godzinę od wydania nowego albumu


21 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Nowa płyta Drake’a została zaklasyfikowana do kategorii dance music przez wzgląd na swoje wyraźne, house’owe wpływy. I pobiła rekord Apple Music tego podgatunku w zawrotnym tempie.

Drake może sobie dodać kolejny rekord do kolekcji

Certified Lover Boy, czyli poprzednia płyta Kanadyjczyka, uzyskała największą na świecie liczbę streamów w ciągu pierwszego dnia od premiery w historii Apple Music. Album Scorpion natomiast uplasował się na drugim miejscu tej listy. Singiel Girls Want Girls z Lil Babym pobił rekord największej słuchalności jednego dnia dla pojedynczego utworu. A Honestly, Nevermind – najświeższe wydawnictwo rapera? Zatriumfowało rekordową liczbą streamów dla albumów z kategorii dance music i osiągnęło ten wynik… w godzinę. Dla tych, którzy są zaznajomieni z nawykiem Drake’a do łamania historycznych rekordów, nie będzie to zdziwieniem.

drake
Drake, fot. Republic Records / Press

Honestly, Nevermind już na streamingach

Nowy album artysty zadebiutował na rynku 17 czerwca, zaledwie kilka godzin po ogłoszeniu jego wydania w social mediach.

Pracuję z każdym oddechem mojego ciała, ponieważ to praca, nie powietrze sprawia, że czuję się żywy.

To jest naprawdę szkodliwa sprawa, ale mojemu perfekcjonistycznemu umysłowi to nie przeszkadza, bo nikt nie wie, co się dzieje w mojej głowie, gdy chodzę spać o 21:00 i wstaję o 5:00 – chyba że powiem o tym w moich rymach.

Nie pamiętam ostatniego razu, kiedy ktoś odłożył telefon, spojrzał mi w oczy i zapytał mnie o to, jak zapatruję się na obecne czasy.

Ale pamiętam każdy taki przypadek, kiedy ktoś sprawił, że oczy mi rozbłysły. Celowo staram się zapomnieć o tym, co zaszło pomiędzy mną a niektórymi ludźmi, bo wiem, że nie umiem wybaczyć, nawet gdy próbuję.

Moja potrzeba zemsty za każdym razem wygrywa z moim wewnętrznym „dobrym gościem”. Mam plany, o których mogę rozmawiać tylko z czteroma osobami, bo ostatnio, gdy ktoś inny się o nich dowiedział… to już osobna historia.

W tym oświadczeniu chcę zaznaczyć, że nie jestem na etapie życia, na którym ktokolwiek klepałby mnie po ramieniu.

Preferuję lojalność ponad emoji ognia.

Wiem, że to była mroczna noc, gdy los nie był po mojej stronie i moje umiejętności trafiły do kogoś, kto odebrał mi życie, wykończył mnie z uśmiechem na twarzy.

Wiem, że wszyscy, którzy mówią, że mnie kochają, nie kochają mnie tak naprawdę, zwłaszcza gdy dobrze mi się wiedzie. Obserwują mnie na każdym etapie życia.

Nienawidzę być realistą

Nie jestem ślepy

Wiem, o co tu chodzi i wiem, kto jest po mojej stronie

Szczerze… nieważne

– głosiła wiadomość opublikowana przez artystę wraz z ukazaniem się albumu.

Honestly, Nevermind – odsłuch albumu

Nowa płyta Drake’a została zaklasyfikowana do kategorii dance music przez wzgląd na swoje wyraźne, house’owe wpływy. I pobiła rekord Apple Music tego podgatunku w zawrotnym tempie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →