Drake pobił kolejny rekord wszechczasów


16 marca 2021

Podziel się newsem:

Powoli staje się to monotematyczne! Drake pobił kolejny rekord i jeszcze chwili brakuje, by kolejne wyczyny rapera, przestały być jakąkolwiek sensacją. Wszak ile można! Co tym razem wywinął Kanadyjczyk? Zajął trzy pierwsze miejsca na liście Billboard Hot 100!

Drake rządzi na Billboard Hot 100, jak nie rządził jeszcze nikt

Co istotniejsze i wpływające na wagę całego osiągnięcia. Drake w ścisłej topce notowania Billboard Hot 100 znalazł się z premierowymi numerami, które wypuścił jednocześnie tego samego dnia! A takie osiągnięcie nie przydarzyło się jeszcze żadnemu artyście w ponad sześćdziesięcioletniej już historii tej listy przebojów.

Tym samym Drizzy znalazł się w towarzystwie Ariany Grande i Beatlesów, którzy również wyłącznie swoimi piosenkami zajmowali całe podium i nawet dalsze miejsca na Billboard Hot 100. Z tą różnicą jednak, że Drake uczynił to całym swoim wydawnictwem!

Numery What’s Next, Wants and Needs oraz Lemon Pepper Freestyle, które obecnie znajdziemy kolejno na pierwszy, drugim i trzecim miejscu Billboard Hot 100, w całości składają się na jedno wydawnictwo. Jest nim EP-ka Scary Hours 2, którą Drake uraczył słuchaczy 5 marca. Cieszący się niesamowitą popularnością, co w przypadku Champagne Papiego nie dziwi absolutnie, trzykawałkowy materiał stanowi kontynuację projektu z 2018 roku. Sam natomiast utwór What’s Next, czyli największy hit ze Scary Hours 2 zobrazowany został również teledyskiem.

Drake – What’s Next

Ten Billboard to nie wszystko

Zobrazowane klipem What’s Next jest także ósmym już singlem Drake’a, który wylądował na pierwszym miejscu Billboard Hot 100. Patrząc na casus Aubreya Grahama, nie trzeba specjalnie nadmieniać, że to właśnie supergwiazda z Toronto jest raperem, który może pochwalić się największą ilością jedynek na tejże liście. Osiągnięcia na jednej z popularniejszych list przebojów na świecie, nie są jedynymi, jakimi w ostatnim czasie może pochwalić się Drake. W niewiele ponad dwa miesiące, 6 God wygenerował bowiem dwa miliardy wyświetleń numerów na Spotify. Na początku miesiąca przedstawiliśmy Wam, na jakie pieniądze przekłada się wykręcanie takich liczb w tym serwisie streamingowym. Z kolei równo z początkiem 2021 roku Drake stał się pierwszym artystą w historii Spotify, którego utwory przesłuchano tam w liczbie przekraczającej 50 miliardów! Mało? W tym roku ukazać ma się szósty studyjny album Aubreya!

Drake - Spotify
Drake – Spotify

Nadchodzi Certified Lover Boy

Pierwotnie swój nowy album Drake wypuścić miał w styczniu tego roku. Premierę Certified Lover Boy odłożono jednak ze względu na operację kolana, którą artysta przeszedł w 2019. W branży krążą plotki, że szóste studyjne wydawnictwo Drizzy’ego światło dzienne ujrzy jeszcze przed wakacjami. Jako miesiąc premiery Certified Lover Boy wskazywany jest nawet już kwiecień. Pogłoski to jednak nadal jedynie pogłoski… Singlem zwiastującym ten materiał jest nagrany z Lil Durkiem numer Laugh Now Cry Later.

Drake feat. Lil Durk – Laugh Now Cry Later

Utwory ze „Scary Hours 2” znalazły się w pierwszej trójce listy Billboard Hot 100. Na Spotify natomiast Drizzy’ego słucha kilkadziesiąt miliardów.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →