Drake niespodziewanie wydał nowy mixtape! Posłuchajcie „Dark Lane Demo Tapes”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Drake po raz kolejny udowadnia, że uwielbia zaskakiwać. Dziś w nocy w serwisach streamingowych wylądował jego najnowszy mixtape. Znajdziemy między innymi takie hity jak Toosie Slide czy War.

Pierwsze wydawnictwo Drake’a od dwóch lat!

Ostatnim długogrającym krążkiem od kanadyjskiego rapera był Skorpion wydany w 2018 roku. Co prawda Dark Lane Demo Tapes oficjalnie jest mixtape’em, to jednak możemy je traktować jako pierwsze, solowe wydawnictwo Drake’a. Zdaję sobie sprawę, że w 2019 ukazał się Care Package, jednakże była to kompilacja starych utworów. Natomiast na Dark Lane Demo Tapes otrzymaliśmy wyłącznie nowe numery od kanadyjskiego rapera.

Pomimo tego, że Dark Lane Demo Tapes Drake opublikował kompletnie niespodziewanie, to od kilku miesięcy zapowiadał, że coś może być na rzeczy.

Do sieci bowiem trafiały pojedyncze utwory, takie jak chociażby War, Chicago Freestyle czy wreszcie viralowe Toosie Slide. Sam raper ponadto podczas live’a na Instagramie Diddy’ego zdradził, że dzięki pandemii koronawirusa mógł o wiele więcej czasu poświęcić muzyce.

Drake – Toosie Slide

Tak, jak pisałem wyżej, ostatnim solowym, długogrającym wydawnictwem od Drake’a był Skorpion. Natomiast sam raper podczas prawie dwuletniej przerwy wydawniczej zajmował się wszystkim innym. Między innymi podjął się chociażby produkcji wykonawczej kontynuacji brytyjskiego serialu TOP BOY (nie, to nie ten o striptizerach).

Dark Lane Demo Tapes – przystawka przed pełnoprawnym albumem?

Drake - Dark Lane Demo Tapes
Drake – Dark Lane Demo Tapes – okładka albumu

Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. I chociaż mixtape składa się z aż 14 utworów, to po przesłuchaniu pozostaje jednak niedosyt. Nie narzekamy jednak, bo otrzymaliśmy kawał dobrej muzyki. Oprócz wyżej wymienianych przeze mnie kawałków, na Dark Lane Demo Tapes Drake zaprosił także kilku gości i to jakich! Swoje gościnne zwrotki zostawili tu Future, Chris Brown, Playboi Carti, Fivio Foreign, Giveon, a także Sosa Geek. Czy DLDT to zwiastun pełnoprawnego albumu? Mam nadzieję, bo nie ukrywam, że przydałby się materiał od Drake’a w stylu chociażby Views, czy Nothing Was The Same.

Dark Lane Demo Tapes – posłuchaj mixtape’u

Drake po raz kolejny udowadnia, że uwielbia zaskakiwać. Dziś w nocy w serwisach streamingowych wylądował jego najnowszy mixtape. Znajdziemy między innymi takie hity jak Toosie Slide czy War. Pierwsze wydawnictwo Drake’a od dwóch lat! Ostatnim długogrającym krążkiem od kanadyjskiego rapera był Skorpion wydany w 2018 roku. Co prawda Dark Lane Demo Tapes oficjalnie jest mixtape’em, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.