Drake bije kolejne rekordy swoim najnowszym singlem “Toosie Slide”


15 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Udostępniony na początku kwietnia utwór Toosie Slide Drake’a, w którym raper zachęca do tańca. prezentując swój układ taneczny, okazał się ogromnym hitem w czasie izolacji.

Taniec do singla Toosie Slide został stworzony przez tancerza Toosie, rapowy duet Ayo & Teo oraz gwiazdę Instagrama i YouTube’a Hiii Key. Początkowo mieli oni wystąpić w teledysku razem z raperem, jednak pandemia wymusiła inny sposób promocji i w klipie Drake tańczy sam w swoim ogromnym domu.

Drake – Toosie Slide

Toosie Slide podbija TikToka

Układ jest prosty, tym bardziej, że raper w utworze instruuje jak go wykonać, krok po kroku:

Right foot up, left foot, slide / Left foot up, right foot, slide / Basically, I’m sayin’, either way, we about to slide / Can’t let this one slide

Nic więc dziwnego, że szybko stał się popularnym wyzwaniem na TikToku. Toosie Slide tańczą teraz wszyscy, nawet gwiazdy. Swoje nagrania opublikowali m.in.: Justin Bieber, Marshmello, DJ Khaled, Jason Derulo czy… Robert Lewandowski. Wiedzieliście, że Lewy umie tak tańczyć?

@_rl9

Vibes 😉 ##toosieslide ##fyp

♬ Toosie Slide – Drake

Drake z rekordem na liście Billboard Hot 100

To nie koniec sukcesów Drake’a. Toosie Slide zadebiutowało na szczycie zestawienia Billboard Hot 100, dzięki czemu stał się on pierwszym solowym męskim artystą, który zanotował trzy debiuty na szczycie listy. Poprzednie dwa to God’s Plan oraz Nice for What. Do tej pory taki wynik udało się osiągnąć tylko Mariah Carey w latach 1995-97.

via GIPHY

Udostępniony na początku kwietnia utwór Toosie Slide Drake’a, w którym raper zachęca do tańca. prezentując swój układ taneczny, okazał się ogromnym hitem w czasie izolacji. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →