Kayah z tanecznym wyzwaniem na TikToku


14 października 2019

Podziel się newsem:

Kayah rzuca taneczne wyzwanie #prawydolewego, w którym do wygrania są zaproszenia na jej koncert z Goranem Bregovićem z okazji 20-lecia kultowej płyty Kayah i Bregović.

Jubileuszowy koncert Kayah i Gorana Bregovića w Krakowie

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 20-lecie wydania swojej kultowej płyty, na której znalazły się takie hity, jak Śpij kochany, śpij, Prawy do lewego czy Nie ma, nie ma ciebie.

Po wyjątkowych, ogólnopolskich trasach koncertowych w 2017 i 2019 roku oraz zupełnie wyprzedanym koncercie na warszawskim Torwarze w 2018 roku, Kayah i Goran Bregović już 24 października wystąpią w Krakowie.

Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Możecie także wziąć udział w konkursie i wygrać wejściówki.

Kayah – wyzwanie #prawydolewego na TikToku

Z okazji 20. urodzin płyty artyści postanowili zaprosić na koncert fanów, którzy podejmą wyzwanie i zatańczą Prawy do lewego w aplikacji TikTok. Wyzwanie trwa do 20 października.

Wystarczy, że wejdziesz na mój profil na TikToku, zobaczysz jak ja wywijam podczas Prawy do lewego, pokażesz mi jak Ty tańczysz, a dostaniesz szansę znalezienia się w gronie osób zaproszonych na nasz wspólny, wielki jubileuszowy koncert w Krakowie! Wejdź na mój PROFIL na TikToku i do dzieła! – mówi Kayah

Link to wyzwania znajdziecie tutaj.

kayah tiktok

Kayah rzuca taneczne wyzwanie #prawydolewego, w którym do wygrania są zaproszenia na jej koncert z Goranem Bregovićem z okazji 20-lecia kultowej płyty Kayah i Bregović. Jubileuszowy koncert Kayah i Gorana Bregovića w Krakowie Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 20-lecie wydania swojej kultowej płyty, na której znalazły się takie […]

Kayah i Bregović - Kraków, Tauron Arena | 24.10.2019

Biletomat.pl
169 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →