Drake pierwszym artystą w historii Spotify, który wygenerował 50 miliardów odtworzeń


20 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Drake po raz kolejny pokazuje, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Tym razem raper pobił rekord odtworzeń w serwisie Spotify. Natomiast niebawem ma ukazać się jego kolejny album: Certified Lover Boy.

Drake z kolejnym rekordem

Drake wielokrotnie udowadniał, że nie istnieją dla niego żadne ograniczenia. Za każdym razem kiedy w internecie pojawia się jego nowy utwór, z miejsca podbija wszystkie listy przebojów.

Tym razem jednak chodzi o coś zupełnie innego. Drake został bowiem pierwszym artystą w historii Spotify, którego utwory łącznie wygenerowały ponad 50 miliardów odtworzeń. Natomiast, w ostatnim miesiącu kanadyjski raper zanotował ponad 51 milionów aktywnych słuchaczy.

Drake – God’s Plan

Najwięcej odtworzeń ma numer One Dance z wydanej w 2016 roku płyty pod tytułem Views. Utwór przesłuchało już ponad 1,9 miliarda osób. Z kolei drugim najbardziej popularnym numerem jest God’s Plan, z 1,6 milardem odtworzeń na koncie. Ten mały sukces skomentował nawet sam Aubrey za pośrednictwem story na Instagramie.

Dark Lane Demo Tapes of Certified Lover Boy

Ostatnim albumem, a właściwie mixtapem kanadyjskiego rapera było Dark Lane Demo Tapes, które niespodziewanie ujrzało światło dzienne 1 maja 2020 roku. W skład tejpu wchodziły między innymi takie utwory jak: Toosie Slide, War czy Chicago Freestyle. Nieco wcześniej otrzymaliśmy także Care Package, co miało być niejako rekompensatą za brak pełnoprawnego wydawnictwa, które Drizzy zapowiadał już w czerwcu 2019 roku.

Drake – Dark Lane Demo Tapes

Natomiast, w sierpniu minionego roku, raper ujawnił, że jego najnowszy krążek będzie nosił tytuł: Certified Lover Boy. Fani liczyli, że album wyjdzie jeszcze w 2020 roku, lecz niestety musieli obejść się smakiem. Na ten moment data premiery krążka nie jest jeszcze znana.

Drake - Dark Lane Demo Tapes

Raper jednak postanowił choć trochę wynagrodzić swoim fanom miesiące oczekiwań i wraz z ujawnieniem tytułu krążka, udostępnił pierwszy singiel Laugh Now Cry Later z gościnnym udziałem Lil Durka. Klip do utworu powstał w całości w siedzibie głównej Nike w miejscowości Beaverton w stanie Oregon.

Drake feat. Lil Durk – Laugh Now Cry Later

Drake po raz kolejny pokazuje, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Tym razem raper pobił rekord odtworzeń w serwisie Spotify. Natomiast niebawem ma ukazać się jego kolejny album: Certified Lover Boy. Drake z kolejnym rekordem Drake wielokrotnie udowadniał, że nie istnieją dla niego żadne ograniczenia. Za każdym razem kiedy w internecie pojawia się jego nowy […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →