kadr z teledysku „God's Plan”

Drake ma „wielkie ogłoszenie”, ale jeszcze chwilę potrzyma nas w niepewności


13 lipca 2022

Podziel się newsem:

Kilka tygodni temu Drake wydał Honestly, Nevermind. Teraz raper z Toronto zapewnia, że ma „wielkie ogłoszenie”, które poznamy już za chwilę.

Drake zapowiada nowości

Niedawno Drake wziął udział w streamie powiązanym z jedną ze stron hazardowych. Podczas transmisji Drizzy wyjawił, że ma „wielkie ogłoszenie”, które powinno ukazać się… dziś. Kanadyjczyk nie wyjawił, o co chodzi, jednak portal rap-up.com spekuluje, że może to być nowa muzyka lub występ artysty podczas OVO Fest, który ma wrócić po trzech latach do Toronto. Drake zachęca do śledzenia jego aktywności na Instagramie.

Zobacz: Drake pobił historyczny rekord Apple Music w zaledwie godzinę od wydania nowego albumu

W najbliższą środę duże ogłoszenie dla miasta. Doceniam, że wszyscy słuchają nowego albumu. Robię coś, co chciałem zrobić od dłuższego czasu. Doceniam całą miłość od was. Wiesz, wiele dla mnie znaczy, że to już tyle lat, a ludzie wciąż się dostrajają. Są otwarci, okazują dużo miłości do różnych rzeczy. Wracam do szaleństwa, po prostu daję wam znać

– powiedział Drake w towarzystwie French Montany.

Honestly, Nevermind ukazało się w serwisach streamingowych w drugiej połowie czerwca. Od tej pory krążek dominuje listy przebojów, m.in. nieustannie znajduje się w czołówce Billboard 200. Blisko godzinne wydawnictwo składa się z czternastu piosenek, a oprócz Drizzy’ego wystąpił jedynie 21 Savage. Przy albumie pracowali także DJ Black Coffe, DJ Carnage, Noah Shebib, Noel Cadastre oraz Oliver El-Khatib. Już po wydaniu płyty okazało się, że creditsy Honestly, Nevermind nie są kompletne. Artystka Rye Rye napisała na Twitterze, że jej piosenka została zsamplowana w Currents, jednak nigdzie nie wyróżniono tej informacji. Dodała jednak, że nie ma żadnych pretensji do Drake’a.

Drake – Honestly, Nevermind – odsłuch albumu

Kilka tygodni temu Drake wydał Honestly, Nevermind. Teraz raper z Toronto zapewnia, że ma „wielkie ogłoszenie”, które poznamy już za chwilę. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →