kadr z teledysku „God's Plan”

Drake ma “wielkie ogłoszenie”, ale jeszcze chwilę potrzyma nas w niepewności


13 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kilka tygodni temu Drake wydał Honestly, Nevermind. Teraz raper z Toronto zapewnia, że ma “wielkie ogłoszenie”, które poznamy już za chwilę.

Drake zapowiada nowości

Niedawno Drake wziął udział w streamie powiązanym z jedną ze stron hazardowych. Podczas transmisji Drizzy wyjawił, że ma “wielkie ogłoszenie”, które powinno ukazać się… dziś. Kanadyjczyk nie wyjawił, o co chodzi, jednak portal rap-up.com spekuluje, że może to być nowa muzyka lub występ artysty podczas OVO Fest, który ma wrócić po trzech latach do Toronto. Drake zachęca do śledzenia jego aktywności na Instagramie.

Zobacz: Drake pobił historyczny rekord Apple Music w zaledwie godzinę od wydania nowego albumu

W najbliższą środę duże ogłoszenie dla miasta. Doceniam, że wszyscy słuchają nowego albumu. Robię coś, co chciałem zrobić od dłuższego czasu. Doceniam całą miłość od was. Wiesz, wiele dla mnie znaczy, że to już tyle lat, a ludzie wciąż się dostrajają. Są otwarci, okazują dużo miłości do różnych rzeczy. Wracam do szaleństwa, po prostu daję wam znać

– powiedział Drake w towarzystwie French Montany.

Honestly, Nevermind ukazało się w serwisach streamingowych w drugiej połowie czerwca. Od tej pory krążek dominuje listy przebojów, m.in. nieustannie znajduje się w czołówce Billboard 200. Blisko godzinne wydawnictwo składa się z czternastu piosenek, a oprócz Drizzy’ego wystąpił jedynie 21 Savage. Przy albumie pracowali także DJ Black Coffe, DJ Carnage, Noah Shebib, Noel Cadastre oraz Oliver El-Khatib. Już po wydaniu płyty okazało się, że creditsy Honestly, Nevermind nie są kompletne. Artystka Rye Rye napisała na Twitterze, że jej piosenka została zsamplowana w Currents, jednak nigdzie nie wyróżniono tej informacji. Dodała jednak, że nie ma żadnych pretensji do Drake’a.

Drake – Honestly, Nevermind – odsłuch albumu

Kilka tygodni temu Drake wydał Honestly, Nevermind. Teraz raper z Toronto zapewnia, że ma “wielkie ogłoszenie”, które poznamy już za chwilę. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →